Darbo partijos rinkiminėje agitacijoje tauragiškius domino partijos požiūris į gėjus ir rusus(7)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2014-02-18 06:13

Seimo pirmininkės pavaduotojas  Vydas Gedvilas (kairėje), Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė  ir darbo partijos kandidatas Į Prezidento postą Artūras Paulauskas. Autorės nuotrauka

Praėjusį ketvirtadienį Tauragės kultūros rūmų konferencijų salėje savo pasiekimais didžiavosi Darbo partijos atstovai. Tauragiškiai susirinko ne tik pasižiūrėti į pagarsėjusią Seimo pirmininkę Loretą Graužinienę ir į Prezidentus keliamą Artūrą Paulauską, bet ir paklausti. Klausytojams rūpėjo darbiečių požiūris į gėjus, pensijų didinimą, domėtasi, kokią politiką būsimasis Prezidentas vestų su kaimynais rusais, ar greit 1500 litų minimalus atlyginimas taps realybe.

„Balsuosim už jus – tik neerzinkit rusų“, „Ar lankysit Rusiją – reikia rusams daugiau pieno ir dešrų parduoti“, – rašė tauragiškiai A.Paulauskui pastabas ir klausimus renginio metu.

Darbietis teigė suprantąs rašiusiųjų susirūpinimą, nes girdėjo prekes eksportui gaminančių įmonių nusiskundimų, esą kiekvieną valdžios viešai nuaidintį pašaipų ar kritišką pasisakymą prieš Rusiją  palydi tam tikri apribojimai, stabdantys eksportą. A.Paulauskas sakė nenaudosiąs agresyvios retorikos prieš šią šalį ir skirsiąs jai daugiau dėmesio nei dabartinė Prezidentė.

Seimo pirmininkė, pristatydama Darbo partijos veiklą, gyrė keturių tai pačiai partijai priklausančių ministrų nuveiktus darbus ir bėrė pažadus, jog kultūros ministro Šarūno Biručio dėka dar 2014 m. kultūros darbuotojai gaus pora šimtų litų didesnius atlyginimus, esą ministras tam yra paskyręs 25 mln.litų, teigė, jog 2015 m. pabaigoje ir minimalus atlyginimas pakils iki 1500 litų. Smulkųjį verslą iš sąstingio Seimo pirmininkė žadėjo vaduoti didesne parama, o melioracijos sistemą nuo bebrų gelbėti jos atnaujinimui skiriant 25 mln. litų.

Tauragiškiams rūpėjo žinoti, ar A.Paulauskas ketina remti Gėjų lygą, kaip ketina kurti naujas darbo vietas, kada bus pakeltos pensijos, ką darbiečiai mano apie naujosios atominės elektrinės statybas ir žemės pardavimą užsieniečiams.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras