Šildymo sezono pradžios dar teks palaukti(11)

Ieva LIORANČAITĖ | ieva@kurjeris.lt

2014-10-07 14:49

Tauragės šilumos tinklai. Renaldo Malycho nuotrauka

Lauke pučiant vis žvarbesniam vėjui norisi kuo greičiau sugrįžti į šiltus namus. Tačiau tų, kurie gyvena centralizuotai šildomuose būstuose, karšti radiatoriai dar nelepina, nes šildymo sezonas neprasidėjo. Guodžia žinia, jog savaitgalį termometro stulpeliai gali siekti 21 laipsnį Celsijaus. Tiesa, tokia bobų vasara džiaugsimės neilgai – temperatūra ims kristi. Galbūt tuomet prasidės ir šildymo sezonas?

Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Algirdas Mosėjus tikino, jog šildymo sezonas jau ne už kalnų, tačiau dar teks pakentėti.

– Planavome šildymo sezoną pradėti jau ateinantį trečiadienį, tačiau pažiūrėjome orų prognozes ir pamatėme, jog jos žada gerus orus. Pranašaujama 16–18 laipsnių šilumos. Dėl to nusprendėme, jog šildymas prasidės kitą savaitę, o kol kas turime dar truputį pakentėti, – sakė A.Mosėjus.

Paklaustas, ar neplanuojama bent keliomis dienomis anksčiau įjungti šildymą mokyklose ir darželiuose, A. Mosėjus teigė, jog šiose ugdymo įstaigose galima laikinai pasišildyti ir elektriniais šildytuvais.

Administracijos direktoriui antrino ir Tauragės šilumos tinklų direktorius Vaclovas Karbauskis, teigdamas, jog šildymo sezono pradžia Tauragėje prasidės panašiu metu kaip ir pernai – šio mėnesio viduryje. V.Karbauskis „Tauragės kurjerio“ korespondentei sakė, jog šildymo kainos, lyginant su praėjusiu sezonu, išliks tokios pačios.

– Nuo spalio 1-osios dienos šildymo kaina nesikeis – be PVM ji bus 18,45 cento už kilovatvalandę, – teigė  Tauragės šilumos tinklų direktorius.

Anot jo, kaip ir kasmet, skaičiuojama už praėjusį šildymo sezoną skolingų gyventojų skolos suma. V.Karbauskis informavo, jog rugsėjo 1-ąją dieną ji siekė 1 mln. 273 tūkst. litų.

Vakar savivaldybės atstovai dar negalėjo tiksliai pasakyti, kiek šiemet socialiai remtinų žmonių  gaus kompensacijas už šildymą.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras