Po miestą klaidžiojusi paauglė buvo rasta (papildyta)(6)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2014-10-14 18:06

Pareigūnų manymu, mergina galėjo nueiti link Jūros krantinės. Autorės nuotrauka

Atsitiktinai teko tapti nerimą keliančių paieškų liudininke. Vaikštinėjant Jūros krantine akį patraukė po Pėsčiųjų ir dviratininkų tiltu stabtelėjęs policijos visureigis. Po minutėlės privažiavę policininkai teiravosi, ar neteko sutikti jaunos merginos rudu paltu.

Už vairo sėdėjęs pareigūnas sakė, jog apie basą link Jūros upės patraukusią merginą, pranešė jos mama. Rūke ir prieblandoje paskendusioje krantinėje buvo sunku ką nors įžiūrėti. Paprašę paskambinti bendruoju pagalbos telefono numeriu 112, jei pamatysiu klajoklę, policijos pareigūnai nuvažiavo Vasaros estrados link.

Neoficialiais duomenimis, paauglei 15-16 metų.

(Papildyta). Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, mergina vakar buvo rasta. Pasak Mindaugo Baršio, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojo, kai sutikau krantinėje klajoklės ieškojusius pareigūnus, tai buvo antras kartas, kai policija tą dieną buvo sukelta ant kojų.

– Pirmąjį kartą merginos ieškojo apylinkės inspektoriai ir kinologai su šunimis. Ji buvo rasta miškelyje netoli namų, nusilpusi. Nuvežta į Tauragės ligoninę ji pabėgo iš greitosios medicinos pagalbos automobilio. Per valandą ji vėl buvo surasta, – sakė Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko pavaduotojas.

Šiuo metu mergina gydoma Klaipėdos miesto psichiatrinėje ligoninėje

.

 

Psichologinės pagalbos tarnyba

 

„Jaunimo linija“ www.jaunimolinija.lt: 8-800 28888

„Vaikų linija“ www.vaikulinija.lt  : 116 111

„Pagalbos moterims linija“: 8-800 66366

„Linija Doverija“ (pagalba teikiama rusų kalba): 8-800 77277

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras