Pradedamas įgyvendinti sporto komplekso projektas(9)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2014-01-21 09:36
Renaldo Malycho nuotrauka

Buvusio karinio dalinio pastatus šiemet planuojama renovuoti. Renaldo Malycho nuotrauka

Tauragės sporto komplekso vizija jau šiemet gali tapti realybe. Rajono vadovai vyko į objekto žvalgybas. Pinigai ir sporto įranga jau gauti. Netrukus bus skelbiami konkursai vizijai įgyvendinti.

Buvusiame kariniame miestelyje Vytauto gatvėje lankėsi pulkas rajono vadovų. Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Algirdas Mosėjus „Tauragės kurjeriui“ paaiškino, kad Kūno kultūros ir sporto departamentas sporto komplekso statybų projektui Tauragėje jau skyrė 300 tūkstančius litų:

 – Pinigai gauti, įrangą taip pat turime. Todėl vykome į būsimąjį objektą pasižvalgyti, kokius darbus pirmiausia reikėtų atlikti. Mano galva, pirmiausia reikėtų įrengti tris sporto sales, sutvarkyti buities patalpas. Manau, kad šiuos darbus galėtume atlikti dar šiemet. Tačiau pirmiausia reikia užsakyti projektą, paskelbti konkursą, – sakė administracijos direktorius.

Rajono vadovas Pranas Petrošius papildė, kad gautų lėšų visam sporto kompleksui įrengti nepakaks.

 – Prie gautų 300 tūkst.Lt tiek pat prisidės ir rajono savivaldybė. Bet ir už 600 tūkstančius litų nelabai daug galėsime nuveikti. Todėl planuoju, kad ateinančiais metais ieškosime finansavimo šaltinių veiklai užbaigti. Savo vizijos neatsisakau ir sieksiu, kad toje vietoje, kur dabar planuojame įrengti sporto kompleksą, jis toks galiausiai ir atsirastų: su baseinu, su pirčių kompleksu ir net kino teatru. Galbūt mažesnis nei Šiaulių „Impuls“, bet funkcionaliai – panašus. Reikia atsižvelgti ir į būsimą lankytojų skaičių. Juk Tauragėje nėra tiek gyventojų kiek Šiauliuose. Neužtenka užsibrėžti tikslą pastatyti didelį objektą, reikia paskaičiuoti ir kaip jis atsipirks ekonomiškai, ar bus funkcionalus, – optimistiškai kalbėjo rajono meras.

P.Petrošius akcentavo, kad naujasis sporto kompleksas, kurį tikimasi pradėti renovuoti jau šiemet, bus skirtas ne vien tik futbolininkams ir net ne tik sportininkams. Įranga, t.y. treniruokliai, kuriuos Tauragei padovanojo Lietuvos sporto draugija „Žalgiris“, mero žodžiais, yra labai aukšto lygio ir jais galės naudotis visi: vaikai ir jaunimas, moterys ir vyrai, sporto mėgėjai ir profesionalai.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras