Spaustuvės gatvė: darbai vyksta, tačiau darbininkų nesimato(1)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2014-08-17 16:32

Darbai Spaustuvės gatvėje turi būti baigti iki spalio 1 dienos. Autorės nuotrauka

Gatvių ir namų rekonstrukciją jų gyventojai pakelia sunkiai. Nors ir suprasdami, kad jai pasibaigus bus gražiau ir patogiau, jie sunkiai ištveria patį procesą ir trokšta, kad jis baigtųsi kuo greičiau. Štai ir vėl, vos išspausdinus keletą straipsnių apie renovaciją lydinčias problemas, redakciją pasiekė nepatenkinto skaitytojo laiškas. „Kodėl sustojo Spaustuvės gatvės rekonstrukcija?“ – klausia jis. Už gatvės rekonstrukciją atsakingas valdininkas tikina: viskas gerai, darbai vyksta kaip numatyta.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ atsakė Tauragės rajono savivaldybės Statybų skyriaus vyresnysis specialistas Mindaugas Piečia, V.Kudirkos ir Spaustuvės gatvės tvarkomos Europos Sąjungos ir savivaldybės lėšomis, pagal projektą „Tauragės miesto centrinės dalies viešųjų pastatų fasadų ir viešųjų erdur vių sutvarkymas, II etapas“. Abiejų gatvių konkursus rangos darbams atlikti laimėjo UAB „Apastata“.

„Kadangi V.Kudirkos gatvę rangovai tvarkyti pradėjo pirmiau, jos sutvarkyta daugiau. Kitą savaitę, jeigu neiškils kokių nors problemų, rangovai žadėjo asfaltuoti V.Kudirkos gatvę. Dėl šito negaliu garantuoti, nes tai priklauso nuo jų. V.Kudirkos gatvėje jau yra įvesta lietaus nuotekų kanalizacija, sudėti pėsčiųjų takai, gatvės bortai, įvažiavimai į kiemus, įrengtas gatvės apšvietimas, įrengti gatvės pagrindai, liks tik atsodinti liepas ir sutvarkyti aplinką. Spaustuvės gatvėje taip pat įvesta lietaus nuotekų kanalizacija. Vos tik išasfaltuos V.Kudirkos gatvę, pajėgos bus nukreiptos į Spaustuvės gatvę ir atlikti tokie patys darbai kaip V.Kudirkos gatvėje. Objektai turi būti baigti iki spalio 1 dienos. V.Kudirkos gatvės darbų vertė – 2 335 391,12 Lt, Spaustuvės gatvės – 909 731,5 Lt.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras