Šiemet į rajono mokyklas ateis trimis šimtais mažiau mokinių(5)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2014-08-26 07:06

Redakcijos archyvo nuotrauka

Jau kitą savaitę skambėsiantis Rugsėjo 1-osios varpelis į rajono ir šalies mokyklas sukvies daugiau pirmaklasių, tačiau bendras mokinių skaičius ugdymo įstaigose mažėja. Nuo rugsėjo rajono ugdymo įstaigose bus formuojama 21 klasių komplektu mažiau nei pernai. 

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Tauragės rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vyr. specialistė Regina Patašienė, prognozuojama, kad artėjančią Rugsėjo 1-ąją Tauragės rajono ugdymo įstaigų slenkstį peržengs 310 mokinių mažiau nei pernai, bet pirmokėlių turėtų susirinkti daugiau. Pernai mokslus krimsti pradėjo 354 pirmokai, o šiemet turėtų susirinkti 33 daugiau – 387. Iš viso į 18 rajono bendrojo lavinimo mokyklų laukiama susirenkančių apie 5 tūkstančių mokinių, tarp jų 445 – abiturientų. Praėjusiais mokslo metais mūsų rajone mokėsi 5 310 moksleivių, iš jų 537 abiturientai.

Švietimo ir mokslo ministerija informuoja, kad praėjusiais mokslo metais Lietuvos mokyklas pradėjo lankyti 27 tūkst. pirmaklasių. Šiemet jų tikimasi sulaukti tūkstančiu daugiau. Planuojama, kad iš viso Lietuvoje rugsėjo 1-ąją bendras moksleivių skaičius šalies mokyklose bus mažesnis beveik 15 tūkst. nei pernai – iš viso mokyklos sulaukti turėtų apie 343 tūkst. moksleivių, iš jų – 30,5 tūkst. abiturientų. 2013 metais mokyklose mokėsi 357,5 tūkst. moksleivių.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras