Valstybės saugumo departamentas Tauragėje keliasi į naujas patalpas(1)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2014-07-07 11:21
Renaldo Malycho nuotrauka

VSD keliasi iš patalpų Švyturio gatvėje į Prezidento gatvę. Renaldo Malycho nuotrauka

Nors, pasak sapnininkų, sapnuoti kraustymąsi iš vienų namų į kitus reiškia blogas naujienas, pats kraustymasis paprastai yra gera naujiena. Vadinasi, kažkam gyvenimas pagerės. Ilgokai tuščiose stovėjusiose patalpose Prezidento gatvėje įsikurs saugumiečiai, verslininkus vienijantis organizacija kraustysis į pilį, o Sporto centras – į buvusį karinį miestelį.

Buvusiame gimdymo namų pastato Prezidento gatvėje antrajame aukšte kurį laiką veikė Tauragės verslo informacijos centras (TVIC), vieną kabinetą turėjo Tauragės apskrities verslininkų asociacija (TAVA). Kai TVIC buvo sujungtas su Turizmo informacijos centru – tapo Tauragės turizmo ir verslo informacijos centru ir įsikūrė pilyje, patalpos stovėjo tuščios. Savo kabinete buvo likusi tik TAVA.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ papasakojo Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Algirdas Mosėjus, pagal panaudos sutartį šios patalpos dabar perduodamos Valstybės saugumo departamento Tauragės teritoriniam padaliniui, kuris anksčiau buvo įsikūręs Švyturio gatvėje. Dabar patalpos kosmetiškai remontuojamos, netrukus saugumiečiai jose įsikurs.

TAVA nutarta skirti patalpas pilyje, kur dabar yra įsikūręs Savivaldybės sporto centras. Pastarasis įsikurs buvusiame kariniame miestelyje. Prie ten stovinčios sporto salės bus įrengta ne tik treniruoklių salė, bet ir kabinetai.

O kas įsikurs Vytauto gatvės 60-ajame name, patalpose, kuriose anksčiau buvo Turizmo informacijos centras? Šias patalpas norėta išnuomoti, iš pradžių prašyta net 50 Lt už kv. m, vėliau kaina sumažinta, tačiau nuomininkų taip ir neatsirado.

– Čia dar yra ir rūsio patalpos, kurios pagal panaudos sutartį buvo perduotos Liberalų ir centro sąjungos Tauragės skyriui, – sakė Savivaldybės Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vedėja Genovaitė Pukelytė. – Dabar Savivaldybė turi jas perimti savo žinion. Tada tarybai teks spręsti, ką su šiomis patalpomis daryti toliau.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras