Backto.lt pripažintas geriausiu socialiniu projektu(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2014-07-11 08:38
Backto.lt archyvo nuotrauka

(Iš kairės) Lietuvos verslo konfederacijos generalinis direktorius Algimantas Akstinas, Lietuvos verslo konfederacijos prezidentas Valdas Sutkus, žurnalistas Andrius Tapinas, Projekto Backto.lt vadovas Linas Stankus. Backto.lt archyvo nuotrauka

Liepos 7-ąją surengtame šeštajame Pasaulio lietuvių ekonomikos forume (PLEF), šįkart kvietusiame diskutuoti verslo ir ekonomikos bei švietimo politikos klausimais, pristatytas tauragiškio Lino Stankaus plėtojamas projektas Backto.lt sulaukė pripažinimo kaip geriausias socialinis projektas.

Pasaulio lietuvių ekonomikos forumas, surengtas Radisson Blu Hotel Lietuva, Vilniuje, sutraukė aktyvius ir pilietiškus lietuvius iš viso pasaulio.

Pagrindinė renginio idėja atspindi forumo siekį ne tik dalintis idėjomis Lietuvos pažangai ir perspektyvoms, bet ir pateikti konkrečių rekomendacijų joms įgyvendinti. Kartu su savo sričių ekspertų pranešimais renginio metu veikė ir interaktyvios darbo grupės, kuriose buvo išgryninamos opiausios verslo ir ekonomikos bei švietimo politikos problemos ir ieškoma joms efektyvių sprendimų.

Forumą organizavo Lietuvos verslo konfederacija kartu su partneriais.

Savo patirtimi su PLEF 2014 dalyviais dalinosi švietimo atstovai.

Šiemet kviesta išrinkti labiausiai pasaulio lietuvių bendrystei nusipelniusius projektus. Tai projektai, kuriais siekiama pasaulio lietuvius sugrąžinti į tėvynę ar įtraukti į veiklas panaudojant įgytas žinias. Svarbu ir tai, kad taip skatinamas bendravimas su artimaisiais, likusiais tėvynėje.

Socialinių projektų mugei skirtos valandos metu pristatytas tauragiškio L.Stankaus plėtojamas projektas Backto.lt (Atgal į Lietuvą). DELFI skaitytojai jį pripažino geriausiu socialiniu projektu.

Backto.lt projektas apdovanotas Lietuvos verslo konfederacijos prizu.

Projektas Backto.lt skirtas kviesti ir motyvuoti lietuvių jaunimą, gyvenantį ar studijuojantį užsienio šalyse, grįžti į Lietuvą ir pradėti savo darbo karjerą, kurti verslą, prisidėti prie socialinės gerovės stiprinimo. Jis skatina artimesnį lietuvių, gyvenančių užsienyje, ir lietuvių, likusių Lietuvoje, bendradarbiavimą, kviečia užsienyje įgytas žinias, idėjas ar įgautą patirtį pritaikyti Lietuvoje. Rengiamos konferencijos užsienio šalyse. Užsienyje gyvenantys lietuviai iš pirmų lūpų išgirsta, kodėl konferencijos svečiai savų idėjų realizacijai pasirinko Lietuvą, kaip jų istorijos tapo sėkmės istorijomis, kokia šiandienos dirva ir sąlygos sugrįžtančiam kvalifikuotam lietuviui. Diskusijų metu ieškoma sprendimų, kaip pagerinti Lietuvos socialinę, verslo ir kultūrinę aplinką tam, kad sąlygos grįžti į Lietuvą taptų patrauklesnės. Backto.lt komanda bendradarbiauja su žinomais Lietuvos darbdaviais, o norintieji realizuoti naujas verslo idėjas Lietuvoje gali kreiptis dėl naujų verslo projektų finansavimo.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras