Liberalų sąjūdis taryboje stiprina jėgas(15)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2013-02-09 09:06
Renaldo Malycho nuotrauka

Iveta Skurvydienė paliko merdinčią liberalcentristų stovyklą ir papildė Liberalų sąjūdžio gretas. Renaldo Malycho nuotrauka

Liberalų sąjūdžio Tauragės skyriaus vadovas Linas Stankus trina rankomis: partijos pajėgos, o tuo pačiu ir įtaka rajono savivaldybės taryboje, stiprėja – tarybos nariai Iveta Skurvydienė ir Sigitas Mičiulis, iki šiol priklausę Liberalų ir centro sąjungai, įsiliejo į Liberalų sąjūdžio gretas. Tikimasi, kad netrukus jas papildys ir kiti buvę liberalcentristai, ir galbūt net pats skyriaus pirmininkas.

Liberalų sąjūdžio Tauragės skyriaus pirmininkas L.Stankus patvirtino, kad vasario 5-ąją surengtas visuotinis skyriaus narių ir regiono koordinacinės tarybos susirinkimas. Jo metu skyrių papildė du nauji nariai, tad dabar jame jau beveik 40 narių.

– Be tų, prašymą tapti partijos nariu parašė ir buvęs liberalcentristas ir kandidatas į Seimo narius Linas Janušonis. Tikimės, kad po kovo 2-ąją rengiamo Liberalų ir centro sąjungos suvažiavimo stoti į Liberalų sąjūdį apsispręs ir dabartinis partijos skyriaus pirmininkas Vidas Bičkus, – džiūgauja L.Stankus.

Jo nuomone, Liberalų ir centro sąjunga kaip partija prarado savo politinį statusą, nes jos vadovai ir Lietuvos, ir rajono lygmenyje siekė trumpalaikių savanaudiškų tikslų.

Tokį I.Skurvydienės ir S.Mičiulio žingsnį jis vertina kaip nuoseklų ir gerai pasvertą. L.Stankus prisipažino, kad raginant apsispręsti su šiais tarybos nariais intensyviai bendrauta apie 1,5 metų.

I.Skurvydienė, paprašyta pasidalinti mintimis apie tokį žingsnį, sakė kol kas galinti patvirtinti tik tai, kad yra pateikusi prašymą išstoti iš Liberalų ir centro sąjungos.

– Kai jis bus patenkintas, tada oficialiai ir tapsiu Liberalų sąjūdžio nare. Tai tokie procedūriniai dalykai. O šiaip galiu pasakyti tiek: abiejų politinių jėgų ideologija ta pati, taigi kailio nepakeičiau.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras