Į sueigą sostinėje – keturiais autobusais(8)

Karolina STAŽYTĖ | karolina@kurjeris.lt

2013-02-26 09:52
Karolinos Stažytės nuotrauka

Žygaičių bendruomenės pirmininkas Jonas Nairanauskas žada viešai išsakyti priekaištus tiek Lietuvos Prezidentei, tiek Vyriausybės nariams. Autorės nuotrauka

Šiandien, 13. 30 val., prie Vyriausybės pastato bus rengiama tautos sueiga „Už švarią Lietuvą ir tyrą vandenį“. Joje žada dalyvauti ne tik skalūninių dujų žvalgytuvėms besipriešinantys Žygaičių seniūnijos atstovai, bet ir prieš bet kokią aplinkos taršą kovojantys įvairių Lietuvos kampelių gyventojai.

– Tokiu būdu tęsime pasipriešinimą naujų leidimų tirti bei išgauti angliavandenilius išdavimui ir sieksime, kad būtų panaikinti tie, kurie jau išduoti. Turi būti atkreiptas dėmesys į aplaidžią Vyriausybės veiklą. Negalima į savo Tėvynę įsileisti neaiškių technologijų. Premjerui Algirdui Butkevičiui žadame įteikti iniciatyvinės grupės paruoštą išsamią deklaraciją. Joje bus pateikti ir siūlymai, kaip išeiti iš esamos padėties, – dieną prieš išvyką į Vilnių kalbėjo Žygaičių bendruomenės pirmininkas Jonas Nairanauskas.

Prie Vyriausybės garsiai savo požiūrį išsakyti ruošiasi dvylika judėjimo „Už švarią Lietuvą ir tyrą vandenį“ narių, tarp jų – ir J.Nairanauskas bei tauragiškis Jonas Liorančas. Du trečdaliai kalbų suksis apie pavojingą skalūninių dujų gavybą. Iniciatoriai tikisi, jog ministrai sureaguos ir pakvies juos atviram bei produktyviam pokalbiui.

– Iš mūsų regiono į sostinę pajudės net keturi pilni autobusai. Vidurdienį dar žadame nuvykti prie Prezidentūros, kur viešai turėtų nuskambėti priekaištai dėl Prezidentės neryžtingumo. Baigiamasis akcentas planuojamas prie Aplinkos ministerijos, – planus išdėstė J.Nairanauskas.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras