Dieną centre šviečia ir saulė, ir žibintai(4)

Karolina STAŽYTĖ | karolina@kurjeris.lt

2013-02-20 10:09
Renaldo Malycho nuotrauka

Kol vykdomi remonto darbai, kelią miesto centre tauragiškiams dieną nušvies ne tik saulutė, bet ir gatvių žibintai. Renaldo Malycho nuotrauka

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją kreipėsi miesto apšvietimu susirūpinęs vyras. Anot jo, šiandien centre, netoli evangelikų liuteronų bažnyčios bei Vytauto gatvėje ties aikšte su fontanu, šviečia ne tik žiemą visų išsiilgta saulė, bet ir kai kurie gatvės žibintai.

– Štai taip taupomos mūsų visų lėšos. Paskui skundžiasi, kad pinigų neturi, – dievagojosi vyras.

Pasiteiravus apie tai UAB „Dunokai“ direktoriaus Alvydo Lapinio, pastarasis šio įvykio nesureikšmino.

– Dieve mano, nejaugi negalime imtis jokios veiklos, prieš tai visų neatsiklausę? Toks mūsų darbas. Yra gedimas, reikia sutvarkyti. Jeigu neįjungtume šviesų, nežinotume, kur problema, – teigė A.Lapinis.

Susisiekęs kiek vėliau, pastarasis sukonkretino kilusią problemą.

–Neatlaikė iš lenkų pirkti šviestuvai. Šiuo metu jungtinės lenkų ir tauragiškių pajėgos atlieka garantinius darbus. Tvarkys dvi dienas, tad žibintai tai įsijungs, tai išsijungs, – perspėjo „Dunokų“ direktorius.

Dar išsamesnę informaciją pateikė Tauragės miesto seniūnas Virginijus Žilius, paaiškinęs, kad ėmė ir sugedo Vasario 16-osios gatvėje degę šviestuvai. Iš Lenkijos atvykę darbininkai šiuo metu atlieka montavimo darbus, tikrina, kur kilo problema.

– Galbūt kai kuriuos žibintus reiks pakeisti. Įjungti vienoje gatvėje esančios šviestuvų linijos neina, nes egzistuoja bendra valdymo spinta ir bendras laikrodis. Todėl tikrinant apšvietimą Vasario 16-osios gatvėje, įsijungia ir aplinkinių gatvių šviesos, – susiklosčiusią situaciją apibūdino seniūnas.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras