Šildymas pradėtas visoje Tauragėje(17)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2013-10-16 13:04
Redakcijos archyvo nuotrauka

Redakcijos archyvo nuotrauka

Pirmadienį Savivaldybės administracijos direktorius Algirdas Mosėjus pasirašė įsakymą dėl šildymo sezono pradžios. Antradienį dalyje miesto šildymas jau pradėtas. Šiandien pradedamas šildyti kitas miesto kvartalas.

– Taip palaipsniui bus pradėtas šildyti visas miestas. Iškart šildymo visoje trasoje niekada nepradedame. Tačiau galima sakyti, kad nuo šios savaitės šio sezono šildymas jau yra pradėtas, – sakė A.Mosėjus.

UAB „Tauragės šilumos tinklai“ skelbia, kad spalio mėnesį pas mus tiekiamos šilumos kaina yra 19,2 proc. didesnė už mažiausią respublikos centralizuotai tiekiamos šilumos kainą (UAB „Utenos šilumos tinklai“) ir 29,8 proc. mažesnė už  Respublikos centralizuotos šilumos tiekėjų vidutinę šilumos kainą. Brangiausiai vartotojams šilumą tiekia  UAB „Pakruojo šiluma“, kur kaina yra 69,7 proc. didesnė už UAB „Tauragės šilumos tinklai“ šilumos kainą.

UAB „Tauragės šilumos tinklai“ vadovas Vaclovas Karbauskis sako, kad dabartinė kaina vartotojams yra mažesnė nei anksčiau: suminė vienanarė šilumos kaina gyventojams sumažėjo 3,7 proc. nuo 19,24 iki 18,53 ct/kWh (su 9% PVM – 20,20 ct/kWh). Karšto vandens kaina sumažėjo 2,1 proc. nuo 18,13 iki 17,75 Lt/kub.m (su 9% PVM – 19,35 Lt/kub.m).

Skaityti komentarus (17) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras