Prie Vyriausybės rūmų kultūros darbuotojus atginė skurdas(26)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2013-09-25 12:08
Redakcijos archyvo nuotrauka

Virginijus Bartušis įsitikinęs, kad kultūros darbuotojus valdžia pamiršo nepelnytai. Redakcijos archyvo nuotrauka

Prie Lietuvos Respublikos Vyriausybės rūmų (Gedimino pr. 11, Vilniuje) vyksta kultūros darbuotojų piketas dėl atlyginimų. Nuo kolegų neatsiliko ir tauragiškiai – pikete dalyvauja apie 20 Tauragės kultūros centro ir Birutės Baltrušaitytės viešosios bibliotekos darbuotojų.

Telefonu „Tauragės kurjeriui“ Tauragės kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis sakė, kad Prie Vyriausybės rūmų iš visos Lietuvos suvažiavo ne tik kultūros centrų darbuotojai, bet ir bibliotekininkai, ir muziejininkai – visi, kurių darbas susijęs su kultūra. Prie Vyriausybės rūmų išsakyti savo nuoskaudas būtent šiandien nutarta todėl, kad Vyriausybė pradeda svarstyti kitų metų biudžetą, o šiuo metu svarstomas kultūros darbuotojų atlyginimų klausimas.

– Galiu pasakyti vieną faktą: per Nepriklausomybės laikotarpį pedagogų atlyginimai pakilo 90 proc., o kultūros darbuotojų – 3,5 proc. – sakė jis. – Iškalbinga, tiesa?

Piketą organizavo visos kultūrininkų asocijuotos organizacijos: Lietuvos bibliotekininkų draugija, asociacija „Kultūros savivaldos kolegija“, Lietuvos kultūros centrų asociacija, Savivaldybių muziejų bendrija, Lietuvos muziejų asociacija ir kt.

Skaityti komentarus (26) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras