Chaotiška namo renovacijos pradžia(5)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2013-09-03 07:33
Žydrūnės Jankauskienės nuotrauka

Gėlėmis prekiaujančios moterys vakar ryte kibo į nemoteriškus darbus: pačios išvartė stelažus, atkėlė kanalizacijos dangtį. Autorės nuotrauka

Vakar po gausesnio lietaus į savo komercines patalpas nebegalėjo patekti gėlių salono, įsikūrusio Gedimino gatvės 24-ajame name, savininkė. Šis namas, kaip žinia, šiuo metu ruošiamas renovacijai. Moteris, pasirengusi didžiajai prekybai gėlėmis, buvo šokiruota: įėjimas ne tik skendėjo baloje, bet buvo aptvertas statybininkų stelažais.

 – Štai tau ir Rugsėjo 1-osios šventė. Atėjome su dukra į darbą, o patekti į parduotuvę neįmanoma. Kol atbridome iki durų,  prisėmėme guminius batus. Tikrą tiesą sakau – esu šlapia iki kelių, – kviesdama užsukti ir įsitikinti statybininkų darbo „kokybe“ liejo pasipiktinimą tauragiškė.

Nuėjusi prie parduotuvės, didžiulės balos, apie kurią kalbėjo gėlių parduotuvės savininkė, nebemačiau, o stelažai buvo sumesti į krūveles. Pardavėja, kurią buvo gulte užgulę mokyklinėmis uniformomis pasipuošę pirkėjai, skubiai papasakojo, kad viską sutvarkė savo jėgomis. Paklausta, kur dingo bala, pardavėja nesuglumusi atsakė, kad „jeigu reikia, ji tuoj vėl bus“. Pasirodo, moteris, bijodama prarasti pirkėjus, po vandeniu surado kanalizacijos šulinio dangtį, įstengė metalinį dangtį atkelti ir įgrūdo į tarpą betoninę trinkelę. Statybininkų ties laiptais, kuriais patenkama į parduotuvę, sustatytus stelažus moterys taip pat savavališkai nuėmė ir sudėjo į pašalius.

UAB „Meliovesta“ (įmonė yra šio daugiabučio renovacijos generalinis rangovas – aut.past.) direktorius Bronislovas Budvytis asmeniškai pasidomėjo problema.

 – Susisiekiau su darbų rangovu. Jis paaiškino, kad dėl kieme susitelkusios balos mūsų darbuotojai – nekalti, o stelažus mes pastatėme taip, kaip reikia. Juk stelažai yra skirti pačių žmonių saugumui. Kiek žinau, darbuotojai jau pasikalbėjo su redakcijai skambinusia prekybininke ir problema jau išspręsta, – vakar vakare sakė B.Budvytis.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras