Naujasis veterinarijos tarnybos vadovas žada permainas(2)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2013-07-24 06:32
Renaldo Malycho nuotrauka

Dviejų viršininkų pasodintas medelis simbolizuoja dviejų tarnybų bendradarbiavimo pradžią. Renaldo Malycho nuotrauka

Praėjusios savaitės pabaigoje iškilmingai inauguruotas naujasis Tauragės valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) viršininkas Kęstutis Patašius. Jo pasveikinti rinkosi ne tik tauragiškiai, bet ir buvę pavaldiniai iš Šiaulių apskrities bei vadovai iš Vilniaus.

K.Patašiaus yra tauragiškis, kurį laiką dirbęs Tauragės VMVT, vėliau, pakylęs karjeros laiptais, dirbo Šiaulių VMVT viršininku.

– Šiandien Tauragėje – istorinis įvykis: pradeda bendradarbiauti dviejų apskričių VMVT darbuotojai. Tikimės, kad ateityje mums pavyks suvienyti jėgas, pasidalinti įgyta darbo patirtimi ir kartu tęsti jau pradėtus darbus, – šventinio renginio pradžioje sakė K.Patašius.

Naujasis vadovas neslėpė, kad tokį dviejų tarnybos padalinių bendradarbiavimą nulėmė vadovų pasikeitimas. Kad bendradarbiavimas iš tiesų vyks, buvo galima suprasti iš to, kaip gausiai buvusio savo vadovo pasveikinti ir palaikyti rinkosi Šiaulių apskrities VMVT darbuotojai.

Sveikintojų sulaukta ir iš gretimų Pagėgių, ir iš vadovybės. K.Patašiaus pasveikinti ir susipažinti su tarnybos darbuotojais atvyko VMVT direktoriaus pavaduotojai Vidmantas Paulauskas bei Virginijus Jauga, VMVT Personalo skyriaus vedėja Rasa Bartnikienė ir Pasienio maisto ir veterinarijos kontrolės skyriaus vedėjos pavaduotoja Daiva Visockienė.

Svečiai minėjo, kad tarnybų bendradarbiavimas yra sveikintinas, kad šią iniciatyvą iškėlė K.Patašius. Šalyje dirba 21 teritorinė VMVT tarnyba, o vadovai norėtų, kad visi darbuotojai dirbtų kaip viena komanda. Svečiai susirinkusiems pavaldiniams priminė, kad visi jie vienodai svarbūs: tiek gydytojai, tiek viršininkai, tiek valytojai.

– Nors esame biurokratai, bet privalome dirbti mąstydami naujai: neformalus bendravimas prie vyno taurės, neįpareigojančioje aplinkoje, gali duoti daugiau naudos nei manyta iki šiol, – sakė vienas iš VMVT vadovų V.Jauga.

Svečiui pritarė ir naujasis Tauragės VMVT viršininkas: paraginęs tęsti susirinkimą neoficialioje aplinkoje, jis svečius pakvietė į Tauragės VMVT kiemą, kur žalioje vejoje pradėjo kurti būsimąjį parką. Drauge su jį Šiauliuose pakeitusiu Arūnu Teišerskiu K.Patašius pasodino pirmąjį medelį.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras