Departamentas: Romas Jurgelionis interesų nesupainiojo(9)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2013-11-16 10:13
Redakcijos archyvo nuotrauka

Kaip informuoja Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamentas, penktadienį į žvejybą pareigūnas išsiruošė "pasiėmęs" laisvadienį. Redakcijos archyvo nuotrauka

Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamentas (RAAD) išnagrinėjo informaciją dėl Tauragės rajono aplinkos apsaugos agentūros vedėjo R.Jurgelionio veiksmų. Valdininkas sakė tiesą – departamentas žinojo apie pavaldinio pasiimtą laisvadienį. Pasienio pažeidimo departamentas nevertina, o kituose R.Jurgelionio veiksmuose interesų derinimo pažeidimų nepastebėta.

„Informuojame, kad nagrinėjant Jūsų pateiktą informaciją, nustatyta, jog 2013 m. spalio 25 d. Klaipėdos RAAD Tauragės rajono agentūros vedėjas R.Jurgelionis už darbą savaitgaliais ir švenčių dienomis (t.y. už darbą š.m. spalio 12 d.) turėjo poilsio dieną. R.Jurgelionis savo paaiškinime nurodė, kad minėtą dieną buvo išvykęs į Šilutės r. žvejoti. Žvejybos metu, pasienio ruože neturint asmens dokumento, VSAT pareigūnai jam surašė administracinio teisės pažeidimo protokolą.

Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamente atlikus kitos pateiktos informacijos analizę, Tauragės rajono agentūros vedėjo R.Jurgelionio veiksmuose Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybės tarnyboje įstatymo nuostatų pažeidimų nenustatyta“, – pranešė Klaipėdos RAAD Personalo ir dokumentų valdymo skyriaus vedėja Regina Grybienė.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras