„Tvarkiečiams“ ir toliau vadovaus S.Statkus(1)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2013-12-11 12:53

Silverijus Statkus. Renaldo Malycho nuotrauka

Praėjusį penktadienį, už lango spindint eglutei ir skambant kalėdinei muzikai, Tauragės savivaldybės didžioje salėje susirinkę partijos „Tvarka ir teisingumas“ Tauragės skyriaus nariai rinko naują valdžią. Jei fejerverkai būtų driokstelėję šiek tiek vėliau, skyriaus pirmininkas Silverijus Statkus būtų galėjęs juos laikyti pasveikinimu išrinkus antrajai kadencijai.

Gruodžio 6-ąją įvykusioje skyriaus konferencijoje pagal partijos statutą skyriaus vadovybė atsistatydino, ir konferencijos delegatai rinko partijos „Tvarka ir teisingumas“ Tauragės skyriaus vadovybę naujai kadencijai.

Vienbalsiu dalyvavusių delegatų pritarimu partijos „Tvarka ir teisingumas“ skyriaus pirmininku antrajai kadencijai išrinktas savivaldybės tarybos narys, rajono vicemeras S.Statkus. Daugiau kandidatų rinkimuose nebuvo.

Kaip tik tuo metu, nepabūgę iš pasalų užklupusios žiemos, tauragiškiai ir miesto svečiai šurmuliavo eglės įžiebimo šventėje. Tetrūko valandėlės, kad rinkimų į partijos pirmininko vietą rezultatų paskelbimas būtų sutapę su fejerverkais.

„Tauragės kurjerio“ pakalbintas S.Statkus sakė tikėjęsis, kad kandidatų bus daugiau, tačiau turėjo paaiškinimą, kodėl daugiau niekas nepanoro pretenduoti į skyriaus pirmininko postą: esą bendrapartiečiai nori, kad jis tęstų pradėtus darbus. Paklaustas, kokie tie jo laukiantys ir tęstini darbai, naujai išrinktas skyriaus pirmininkas ėmė pasakoti apie artėjančius prezidento ir Europarlamento rinkimus, apie tai, kad būtina imtis aktyvaus agitacinio darbo už partijos keliamus kandidatus.

Konferencijos metu išrinkta ir nauja skyriaus taryba. Pirmininko teikimu išrinkti keturi pavaduotojai: Elena Jurgilienė, Povilas Mačiulis, Vidas Riepšas, Mindaugas Černeckas ir atsakingasis sekretorius Laimonas Norvilis. Skyriaus revizore tapo Jovita Petkienė.

Konferencijoje aptarti nuveikti skyriaus darbai, pristatyta revizorės ataskaita, pasidžiaugta aktyviu skyriaus narių darbu organizuojant įvairius renginius.

Vyko diskusijos, pasisakymai, sulaukta siūlymų dėl tolimesnės skyriaus veiklos.

Šiuo metu partijos skyriui priklauso 320 narių. S.Statkus pabrėžė, kad 166 iš jų – moterys.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras