Jaunimo reikalų taryba – naujos sudėties(2)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2013-12-23 09:11

Naujoji Jaunimo reikalų taryba. JRT archyvo nuotrauka

Rajono savivaldybės tarybos posėdyje patvirtinta nauja Jaunimo reikalų tarybos  (JRT) sudėtis  ir nuostatai. Nuo šiol į ją deleguoti 16 žmonių, jaunų ir ne visai, ketina imtis aktualiausių jaunimo problemų ir ieškoti būdų joms spręsti.

Pasak Tauragės rajono savivaldybės Kultūros ir sporto skyriaus vyriausiosios specialistės Ritos Matemaitienės, kuriuojančios JRT, atnaujinti ją buvo būtina, nes jau buvo „sąrašinė“, nebeveikli. Tai natūralu – jaunimas išvažiuoja mokytis, emigruoja ir kt.

– Dabar susirinko itin veikli taryba, todėl tikrai nesėdės rankų sudėjusi, – įsitikinusi R.Matemaitienė.

Pasak jos, JRT rengia uždarą kalėdinį vakarą „Bangos“ restorane, į kurį kviečia ir bendruomenių atstovus, ir net svečių iš kaimyninių rajonų – darbai sklandžiau eisis užmezgus ryšius su kaimynais.

– JRT sudaroma pariteto principu: 8 jauni žmonės iš ugdymo įstaigų bei jaunimo organizacijų ir 8 atstovai, dirbantys su jaunimu, t.y. savivaldybės administracijos darbuotojai, įvairių įstaigų specialistai, jaunimo organizacijų vadovai, – sakė R.Matemaitienė.

Ji pasakojo, kad JRT dalyvavo mokymuose, po kurių išsikėlė nemažai svarbių tikslų. Svarbesni jų –  jaunimo alkoholizmo ir rūkymo prevencija, profesijos pasirinkimo galimybės, jaunimo laisvalaikis, jaunimo centro kūrimas ir kt.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras