Traukiasi iš tarybos(0)

2012-02-28 09:41
Renaldo Malycho nuotrauka

Renaldo Malycho nuotrauka

Sausio 24-ąją UAB „Tauragės vandenys“ valdybos rengtą konkursą eiti šios bendrovės direktoriaus pareigas laimėjęs Eduardas Anulis naujojoje vietoje pradėjo dirbti vasario 25-ąją. Mat pagal nustatytą tvarką prieš pradedant eiti Savivaldybės įmonės vadovo pareigas apie konkursą laimėjusį asmenį turi būti siunčiamas užklausimas į Specialiųjų tyrimų tarnybą.

Gavus teigiamą atsakymą E.Anuliui neliko kliūčių pradėti eiti naująsias pareigas. Tačiau jis buvo priverstas atsisakyti rajono tarybos nario mandato, nes jo pareigos neleidžia atstovauti taryboje.

Valstiečių liaudininkų sąjungos atstovas E.Anulis tarybos nariu buvo renkamas tris kadencijas, šioje kadencijoje dirbo trumpiau negu metus.

– Tuoj po laimėto konkurso Vyriausiajai rinkimų komisijai parašiau atsistatydinimo iš tarybos prašymą. Kai gaus mandatą, mane taryboje pakeis Benediktas Antanavičius, ilgametis partijos kolega ir ir buvęs tarybos narys. Partijos skyriui toliau vadovausiu. Mūsų partija pakeitė pavadinimą, dabar ji vadinasi Valstiečių ir žaliųjų sąjunga, – dalinosi mintimis E.Anulis.

Paklaustas, kaip jaučiasi naujajame darbe, jis sakė:

– Jaučiuosi puikiai, darbas įdomus, jame reikės daug žinių ir jėgų, nes keičiasi specifika, be to, noriu dalyvauti visuose svarbiausiuose procesuose, o ne tik vadovauti.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras