Permainingais orais saugokimės krintančių varveklių(0)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-02-21 12:51
Renaldo Malycho nuotrauka

Renaldo Malycho nuotrauka

Sinoptikams prognozuojant permainingus orus pareigūnai apie gresiančius pavojus įspėja ne tik vairuotojus kelyje, bet ir pėsčiuosius gatvėse.

Tokiomis oro sąlygomis ypač derėtų pasisaugoti nuo stogų krintančio sniego ar varveklių. Reikalinga atida ir einant slidžiais šaligatviais. Todėl ugniagesiai primena daugiabučių administratoriams laiku nuvalyti sniegą, pašalinti varveklius, pabarstyti šaligatvius, pasirūpinti, kad neužsikimštų nuotekų šuliniai.

„Ant namų stogų susidarę varvekliai ir sniego nuošliaužos kelia grėsmę žmonių sveikatai ir gyvybei, todėl už gyvenamųjų namų ir kitų statinių priežiūrą atsakingi asmenys privalo operatyviai šalinti varveklius, pavojingas vietas aptverti ar kitais būdais užtikrinti praeivių saugumą. Už netinkamą pastatų priežiūrą numatyta administracinė atsakomybė, o dėl nelaimingo atsitikimo galima ir civilinė atsakomybė. Valydami stogus ar daužydami varveklius, aptverkite teritoriją, kad krintantis sniegas ar varvekliai neužkristų ant praeivių ir jų nesužalotų“, – įspėja Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamentas.

Vairuotojams ugniagesiai primena nestatyti mašinų arti elektros ar ryšių linijų atramų, po medžiais ar ten, kur gali kristi varvekliai arba sniego nuošliauža.

Ugniagesiai gelbėtojai pasiruošę gyventojams suteikti pagalbą ištisą parą, o nelaimės atveju skambinkite bendruoju pagalbos telefonu 112.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras