Naujasis urėdas pristatytas darbuotojams(7)

2012-10-26 09:13
Bronislovo Ambrozo nuotrauka

Visų girininkų vardu naująjį urėdą pasveikino Pagramančio girininkas Žydrūnas Samoška. Bronislovo Ambrozo nuotrauka

Nuo vakar darbą pradėjo naujasis urėdas – konkursą į šį postą laimėjęs Robertas Piečia. Pakalbintas pirmąją darbo dieną, jis pasidžiaugė, kad Tauragės urėdijos kolektyvas šalyje minimas tarp geriausių, ir šias pozicijas jis stengsis išlaikyti.

Paklaustas, kaip jaučiasi naujajame poste, R.Piečia sakė rinkdamasis profesiją neapsirikęs – širdyje visada jautęsis esąs miškininkas.

Pasak jo, šiuo metu pagrindinis miškininkų rūpestis – išvalyti vėjovartas, kurių po pastarojo uragano miškuose liko daugybė. Preliminariai skaičiuojant, jų yra apie 10 tūkst. kubinių metrų. Atlikti didžiąją šio darbo dalį reikia iki Naujujų metų.

Rajono savivaldybės tarybos nariu R.Piečia planuoja likti, nes įstatymai tai leidžia. Be to, tik būdamas rajono taryboje jis gali būti Europos Parlamento regioninio komiteto pakaitinis narys – ten jis dirba Gamtos išteklių komisijoje, kurios sprendimai svarbūs ir Lietuvos miškininkams. Vis dėlto aktyviai dalyvauti politikoje R.Piečia nebeplanuoja.

Paklaustas, koks šiuo metu yra urėdo atlyginimas, R.Piečia sakė, kad jo atlyginimo koeficientas yra 6,2, tad „ant popieriaus“ jis gaus 5270 Lt.  

R.Piečia urėdijoje dirbo 1989–2007 metais. Per tuos 18 metų jam teko eiti įvairias pareigas, paskutinius šešerius metus jis buvo urėdo pavaduotojas medienos ruošai ir prekybai, paskui pasuko politiko keliu, buvo rajono savivaldybės meras.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras