Žiūrėk, kur statai savo automobilį(84)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-01-20 07:23
Renaldo Malycho nuotrauka

Šilumos tinklų direktoriaus pavaduotojas Arūnas Beišys įsitikinęs, kad mašinų savininkai turi laikytis elementarios tvarkos. Renaldo Malycho nuotrauka

Tauragiškiai pasiskundė, kad šilumos tinklų teritorijoje, rekonstruotoje automobilių stovėjimo aikštelėje, nebeliko vietos klientų transportui. Įmonės vadovybė tikina priešingai –vietos pakanka visiems automobiliams.

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją paskambinęs vyras išdėstė jo gyvenimo draugę ištikusią nesėkmę.
– Įsivaizduokite situaciją: atvažiuojate į šilumos tinklus ir pasistatote automobilį laisvoje aikštelės vietoje, o grįžusi randate savo mašiną užstatytą taip, kad nieku gyvu iš teritorijos neišvažiuosite. Mano moteriai taip ir nutiko. Ilgai jai teko vargti, kol išsiaiškino, kas yra tas „geradaris“. Sužinojo, kad mašiną užstatė UAB „Tauragės šilumos tinklai“ direktoriaus pavaduotojas Arūnas Beišys. Beje, beieškodama, kur yra vairuotojas, užblokavęs išvažiavimą, ji sužinojo, kad tokie atvejai šiame kieme – ne naujiena. A.Beišys esą mėgsta šitaip erzinti neapdairiai mašinas statančias moteriškes, vyrų jis tokiu būdu kažkodėl nebando perauklėti, – pasakojo mūsų skaitytojas.
Pasak jo, Šilumos tinklų prieigose esanti automobilių stovėjimo aikštelė nėra paženklinta specialiaisiais ženklais, nenurodytos ir vietos konkretiems automobiliams.
Šilumos tinklų direktoriaus pavaduotojas A.Beišys, išgirdęs, kuo skundžiasi tauragiškiai, nė nemanė teisintis.
– O kaip mano situacijoje pasielgtumėte jūs? Radę savo automobiliui skirtą vietą užimtą, nutartumėte atsilyginti tuo pačiu savo kolegai ir užimti jam skirtą vietą? Aš manau, kad lankytojams nebūtina lįsti į tas vietas, kurios skirtos tarnybiniam transportui. Tokios vietos tikrai yra. Jos įrengtos nuo praėjusių metų vasaros vidurio. Kiekvienas darbuotojas turi savo mašinai skirtą vietą, kuri žymima lentele su joje nurodytu valstybiniu automobilio numeriu. Mano galva, aiškiau ir būti negali. Bet neslėpsiu, atsiranda tokių gyventojų, kuriems būtina privažiavus paaiškinti, parodyti, kad ši vieta skirta tarnybiniam transportui. Dar daugiau, atsiranda tokių, kurie įsigudrina įsisprausti tarp dviejų tarnybinių automobilių. Tokiais atvejais stebiuosi, kodėl vairuotojai apskritai sustoja ir neįvažiuoja į pastato vidų. Juk lankytojų pas mus nebūna vienu metu daug – gal 2–3, jų automobiliams vietos irgi paliktos. Ir, beje, pačiame priekyje, tik įvažiavus į teritoriją. Kodėl jie spraudžiasi į darbuotojams skirtas vietas, sunku paaiškinti. Manau, kad visur derėtų laikytis bent elementaraus padorumo, – aiškino situaciją A.Beišys.
Jo teigimu, visi darbuotojai savo mašinų stovėjimo vietas, įrengus naująją aikštelę, traukė burtų keliu. Taip sutapo, kad A.Beišio mašinos stovėjimo vieta yra ties administracinio pastato kampu, šalia klientų automobiliams skirtų vietų.

Skaityti komentarus (84) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras