Urėdija – vis dar be vadovo(9)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2012-09-17 10:11
Renaldo Malycho nuotrauka

Konkurse dėl urėdo posto Robertas Piečia (pirmas iš kairės) nusiteikęs kovingai. Renaldo Malycho nuotrauka

Nors konkursas laisvai Tauragės miškų urėdijos urėdo vietai užimti paskelbtas dar liepos pradžioje, įpusėjus rugsėjui vis dar neaišku, kas ją užims. Visi keturi kandidatai Generalinei miškų urėdijai seniai pristatė visus reikalingus dokumentus, tačiau apsispręsti delsiama.

Dalyvauti konkurse dėl urėdo pareigų pareiškė norą keturi kandidatai: du Urėdijos darbuotojai – vyr. miškininkas Antanas Gaudiešius ir vyr. inžinierius Raimondas Matemaitis, Pagramančio regioninio parko direktorius Vaidotas Šliogeris ir rajono savivaldybės tarybos narys Robertas Piečia.

Paklaustas, kodėl, jo nuomone, delsiama apsispręsti dėl urėdo kandidatūros, R.Matemaitis sakė galįs tik pacituoti liepos 23-ąją iš Generalinės miškų urėdijos gautą pranešimą, kad jis atitinka visus konkursui keliamus reikalavimus, o apie konkrečią konkurso vietą ir laiką bus pranešta tada, kai visus kandidatus patikrins Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) ir kitos tai daryti privalančios tarnybos.

– Tai manau, kad kol kas ir tikrina... – sakė R.Matemaitis.

O paklaustas, kaip nusiteikęs laukia konkurso rezultatų, jis atsakė:

– Bus egzaminas, kas geriausiai išlaikys, tas ir laimės...  

R.Piečia irgi teigė esąs nusiteikęs dėl šių pareigų rimtai pakovoti.

– Kiekvienas dalyvis nori nugalėti, tai natūralu, jei jau padaviau dokumentus, vadinasi, savo šansus vertinu gana optimistiškai.

Paklaustas, ką mano apie neseniai pasklidusias kalbas, kad galbūt jam net nebus leista dalyvauti konkurse – jis „nepraeisiąs“ STT „filtro“, R.Piečia sakė:

– Visada sklinda daug visokiausių kalbų, ypač apie politikus. Aš asmeniškai nesu turėjęs nei teistumo, nei kaltinimų, nei įtarimų kokia nors neteisėta veikla. Niekada nesu pažeidęs ir tarnybinės etikos ar turėjęs reikalų su mokesčių inspekcija. Vienintelė mano „nuodėmė“ – kad dalyvauju politikoje. Tada, kai buvau renkamas meru ir kai buvau verčiamas iš šio posto, žiniasklaidoje buvo pasirodę mane šmeižiančių straipsnių. Tikiuosi, kad gyvename teisinėje valstybėje. Jei vis dėlto būsiu neprileistas prie konkurso, kreipsiuosi į teismą, dėl to jau konsultavausi su viena rimčiausių advokatų kontorų Lietuvoje. Sporto terminais kalbant, nesiruošiu pralaimėti net nestojęs prie starto linijos.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras