Švietimo aktualijos – praėjusių mokslo metų archyve(5)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2012-09-05 13:15

Ieškančiųjų aktualios informacijos švietimo klausimais ir besidairančiųjų jos rajono savivaldybės internetiniame portale laukia nusivylimas. Nors, rodos, prasidėjus mokslo metams visiems už švietimą atsakingiems specialistams ir pedagogams prasideda pats darbymetis ir visko tiek vyksta,  www.taurage.lt atvertus puslapį „Švietimas“ aktualios informacijos skiltyje – tik archyvas, o jame „naujausios“ žinios – apie praėjusius mokslo metus.

Paskutinė aktuali informacija archyve paskelbta gegužės 11 dieną. Redakciją pasiekė pastebėjimas, kad Savivaldybės portalo švietimo puslapyje neskelbiama informacija apie mokyklose rengiamas mokslo metų pradžios šventes. Ši informacija skelbiama pagrindiniame Savivaldybės internetiniame puslapyje, tarp naujienų.

– Manau, nėra reikalo pranešimą skelbti dukart, ten jis labiau pastebimas, – nuomonę išsakė  Egidijus Šteimantas, rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vedėjas. – Kita vertus, Savivaldybė neprivalo skelbti apie renginius, kurie nuo jos nepriklauso. Be to, informaciją apie mokslo metų pradžios šventę savo internetiniuose puslapiuose skelbia pačios mokyklos.

Prieš prasidedant naujiems mokslo metams tėvams neretai kyla klausimų apie nemokamą maitinimą, galimą gauti paramą mokiniui ir panašiai. Tokio pobūdžio gyventojams aktuali informacija, anot Švietimo skyriaus vedėjo, yra Socialinės paramos skyriaus kompetencijoje.

– Už nemokamą maitinimą atsakingas Socialinis skyrius. Be to, dažniausiai tokio pobūdžio informaciją tėvams suteikia mokytojai. Jei prireikia mūsų, Švietimo skyriaus darbuotojų, patarimo, puslapyje nurodyti mūsų kontaktai – specialistai besikreipiantiems mokytojams gali patarti, juos informuoti, – sakė E.Šteimantas.

Anot jo, atsiradus aktualijoms, informacija visada skelbiama Švietimo skyriaus puslapyje. Artimiausiu metu turėtų pasirodyti kvietimas rinkti geriausią mokytoją – vedėjas kaip tik ruošė pranešimą apie tai.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras