Į socdemų tinklą – vis daugiau politinių žuvų(67)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2012-09-10 07:39
Renaldo Malycho nuotrauka

Žalgirių gimnazijos direktorė Viktorija Paulauskienė – jau Socialdemokratų partijos narė. Renaldo Malycho nuotrauka

Visos partijos savo gretose nori matyti kuo daugiau žinomų žmonių, įmonių ar įstaigų vadovų. Tokia tendencija ypač išryškėja artėjant rinkimams. Energingu partijos narių viliotiniu labiausiai pasižymi Socialdemokratų partijos Tauragės skyrius, nevengiantis naujų narių dairytis ir kitose politinėse jėgose. Skyriaus gretas visai neseniai papildė keli įmonių vadovai, anksčiau buvę kitų partijų nariai. Dabar socialdemokrate tapo ir Žalgirių gimnazijos direktorė Viktorija Paulauskienė.

V.Paulauskienė, Žalgirių gimnazijos direktorė, į Socialdemokratų partiją perėjusi iš Liberalų ir centro sąjungos, paklausta apie tokio žingsnio motyvus, buvo nekalbi.

– Esu labai užsiėmusi mokslo reikalais, neturiu kada apie tai kalbėti. Be to, nemanau, kad tai svarbu ir kam nors įdomu.

Vis dėlto ji patvirtino visai neseniai, gal prieš savaitę, įstojusi į Socialdemokratų partiją.

Nauji partijų nariai gali atsinešti ir rinkėjų balsų kraitį.

Paklaustas, kaip sekasi gausinti ir stiprinti  partiją, Lietuvos socialdemokratų partijos Tauragės skyriaus pirmininkas Pranas Petrošius, rajono savivaldybės meras, sakė:

– Sekasi puikiai. Mes jų nekviečiame ir neviliojame – jie ateina patys. Tai, mano manymu, visiškai suprantama – šiuo metu esame stipriausia politinė jėga, ir žmonės mus renkasi. Jie ir vieni kitus paragina. Skyriuje šiuo metu yra apie 700 narių, galbūt jie paragina ateiti į partiją ir savo draugus, artimuosius, taip ir plečiamės.

Partijos skyriaus pirmininkas patvirtino, kad į partijos gretas įsiliejo ir Žalgirių gimnazijos direktorė. Pasak jo, tai jos pačios sprendimas.

– Tiesa, dvi jos pavaduotojos yra mūsų partijos narės, gal jos paragino.

P.Petrošius teigė, kad į partiją nepriimama bet ko – yra kruopšti atranka. Jis pasidžiaugė, kad partijoje daug jaunimo ir jo vis daugėja, kad šiuo metu net 72 procentai partijos skyriaus narių turi aukštąjį išsilavinimą.

Visai neseniai šios partijos narių gretas papildė „Šaltinio“ pagrindinės mokyklos direktorė Jūratė Lazdauskienė, Autobusų parko direktorius Rimantas Martinavičius.

Skaityti komentarus (67) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras