Valdiškų įstaigų vadovų krėslai – vis dar tušti(5)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-08-12 15:40
Renaldo Malycho nuotrauka

Renaldo Malycho nuotrauka

Adakavo socialinės globos namų direktoriaus kėdė dar laukia tikrojo savo šeimininko. Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kol kas dar nepaskelbė konkurso šioms pareigoms eiti. O dvylika metų įstaigai vadovavęs Povilas Gudžiūnas iš pareigų jau pasitraukė.

Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus vedėjo pavaduotoja Lina Burbaitė informuoja, kad laikinai direktoriaus pareigas pavesta eiti direktoriaus pavaduotojui.

P.Gudžiūnas buvo tryliktasis įstaigos vadovas. Jis iš posto pasitraukė šių metų liepą.

Pasak ministerijos atstovės, konkursas direktoriaus pareigas eiti dar nėra paskelbtas. Daugiau nei prieš mėnesį, kai buvęs direktorius dar tebedirbo, Tauragėje imta kalbėti, kad Adakavo socialinės globos namų direktoriaus kėdė jau yra primatuota žinomam vietos politikui konservatoriui Raimondui Matemačiui. Pastarasis tokias kalbas pavadino eiliniais gandais. Mat tuo pačiu metu kalbėta ir apie tai, kad R.Matemaitis pretenduoja tapti Tauragės miškų urėdijos urėdu. Šis postas šiuo metu – irgi laisvas. Ilgametis urėdas Paulius Martinavičius iš pareigų pasitraukė paskutinėmis birželio dienomis. Generalinė miškų urėdija šioms pareigoms eiti jau yra paskelbusi konkursą. Jo rezultatai turėtų paaiškėti mėnesio pabaigoje.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras