Įstaigos vadovas bus konservatorius?(16)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2012-08-16 14:51
Renaldo Malycho nuotrauka

Viktoras Jokubaitis anksčiau yra vadovavęs Tauragės apskrities centriniam paštui. Renaldo Malycho nuotrauka

Adakavo socialinės globos namų direktoriaus kėdė, regis, tuoj sulauks tikrojo savo šeimininko. Tauragėje kalbama, kad šis postas numatytas konservatoriui Viktorui Jokubaičiui, anksčiau vadovavusiam Tauragės apskrities centriniam paštui.

Pasak Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Ryšių su visuomene skyriaus vedėjo pavaduotojos Linos Burbaitės, laikinai direktoriaus pareigas eina direktoriaus pavaduotojas. Ji patvirtino, kad konkursas direktoriaus pareigoms eiti dar nėra paskelbtas.

Adakavo globos namams vadovavęs Povilas Gudžiūnas iš posto pasitraukė šių metų liepą. Dar prieš tai Tauragėje imta kalbėti, kad Adakavo socialinės globos namų direktoriaus kėdė ruošiama žinomam vietos politikui konservatoriui tarybos nariui Raimondui Matemaičiui.

Redakcijos šaltiniai teigia, kad šis postas vis tik atiteks kitam konservatorių partijos nariui – V.Jokubaičiui, kuris anksčiau yra vadovavęs Tauragės apskrities centriniam paštui, o pastaruosius keletą metu niekur nedirba.

– Ką jūs, nieko apie tai nežinau, – paklaustas apie karjeros posūkį, sakė V.Jokubaitis.

Jis sakė apie visa tai žinąs tik tiek, kiek buvo parašyta mūsų laikraštyje, ir tokių minčių neturįs.

– Gal reikės pasidomėti ir sudalyvauti, kad jau taip sakote, – pašmaikštavo V.Jokubaitis.

Šiuo metu jis laiką atiduoda moksliniams tyrimams ir neseniai visuomenei pristatė savo sukurtą ir užpatentuotą originalų treniruoklį pradedantiems aviatoriams – įrenginį, skirtą lavinti pradinius skraidymo įgūdžius su aerodinaminėmis plokštumomis ir vestibiuliarinį aparatą.

Skaityti komentarus (16) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras