Kiek kartų bus remontuojamas vamzdynas Prezidento gatvėje?(2)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2012-12-23 19:17
Renaldo Malycho nuotrauka

Šioje Prezidento gatvės vietoje rausiama jau trečią kartą. Renaldo Malycho nuotrauka

Ketvirtadienį Prezidento gatvėje, ties policijos pastatu, vis dar vyko darbai: vyrai, tirtėdami nuo šalčio, stengėsi atlikti jiems patikėtą misiją – suremontuoti nuotekų vamzdyną. Šioje vietoje nuo rugsėjo tokie kasimo ir užlyginimo darbai vyko jau trečią kartą. Ir niekas nėra garantuotas, kad darbai šįkart atliekami kokybiškai, kad trasos neteks remontuoti dar ir dar kartą.

Net šioje gatvėje negyvenantiems, ko gero, buvo įdomu: kokie darbai gali vykti lauke gruodžio pabaigoje? O ties Gedimino ir Prezidento gatvių sankryža gyvenantiems nesibaigiantys žemės kasimo ir lyginimo darbai jau įgriso iki gyvo kaulo.

– Mums nieko net neaiškina: atvažiuoja specialusis transportas ir iš naujo iškasa duobę, kažkas kažką remontuoja, taiso, žemes vėl užstumdo ir patikime, kad pagaliau galėsime gyventi ramiai. Deja, šį rudenį ir žiemą to dar nebuvo – darbai tęsiasi visą amžinybę, – pasakojo remontuojamame gatvės ruože gyvenantis tauragiškis.

Kaip žinia, Prezidento gatvėje vyksta gatvės rekonstrukcija. Šiemet neįprastai ilgai vyko ne tik vamzdyno keitimo ar remonto darbai, bet ir dar visai neseniai buvo klojamos šaligatvių trinkelės. Šitie darbai baigėsi prieš pat užsningant. Gyventojai abejoja tokių darbų kokybe. Ir, ko gero, ne be reikalo. Geriausias to įrodymas – nesibaigiantys vamzdynų remonto darbai. Tauragės rajono savivaldybės administracijos direktorius Algirdas Mosėjus sako, kad toje pačioje vietoje nuo šių metų rudens darbuotasi jau tris kartus.

– Pagal projektą šioje gatvės atkarpoje turėjo būti pakeistas maždaug 27 m nuotekų vamzdynas. Pirmąkart nutiesus vamzdžius ir užlyginus trasą paaiškėjo, kad trombuojant žemę trūko vandentiekio vamzdis. Todėl teko tą pačią trasą atkasti dar kartą ir suremontuoti, kas buvo sugadinta. Ir tik vėl užkasusi trasą darbus atliekanti Klaipėdos įmonė „Edrija“ patikrino, kaip nutiesti vamzdynai. Paaiškėjo, kad pirmąkart nutiestas nuotekų vamzdis paklotas 7–8 centimetrais per aukštai. Todėl tą pačią trasą teko atkasti jau trečią kartą. Kiek man žinoma, trasa turi būti baigta remontuoti iki didžiųjų metų švenčių. Bet ar taip ir bus, negaliu pažadėti, – trečiadienį kalbėjo A.Mosėjus.

Jau kitą dieną sunkiasvorė technika minimoje sankryžoje baigė darbus – užlygino trasas dar kartą. UAB „Tauragės vandenys“ direktoriaus pavaduotojas Rimantas Veisas tikina, kad vartotojai dėl tokių nesusipratimų jokių nepatogumų neturėjo patirti.

– Nesuprantu, kas ir dėl ko skundžiasi. Tiesa, gyventojai galėjo būti nepatenkinti, kai teko remontuoti vandentiekio vamzdžius – teko trumpam atjungti vandens tiekimą. Tačiau tiesiant nuotekų vamzdyną vartotojai jokių nepatogumų nepatyrė – komunikacijomis jie galėjo naudotis įprastai, – vakar patikslino R.Veisas.

Jis patvirtino, kad šįkart darbai Prezidento ir Gedimino gatvių sankryžoje jau baigti, atkasta trasa dar kartą užlyginta. Tačiau kuriam laikui, ko gero, negali atsakyti niekas.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras