Liberalcentristus išmainė į tvarkiečius(22)

Jovita STRIKAITIENĖ | jovitas@kurjeris.lt

2012-05-29 11:12
Jovitos Strikaitienės nuotrauka

Pasitraukusi iš liberalcentristų gretų Tauragės butų ūkio direktorė Edita Vaitkutė-Zinkė greitai įsijungė į partijos „Tvarka ir teisingumas“ gretas. Autorės nuotrauka

Dar nepraėjo nė dvi savaitės, kai trys vadovaujančius postus rajono savivaldybės įstaigose užimantys tauragiškiai paliko opozicijoje esančią Liberalų ir centro sąjungą, vienas ją paliko anksčiau ir papildė socdemų gretas. UAB Tauragės butų ūkis direktorė Edita Vaitkutė-Zinkė jau priklauso kitai partijai – pasirinko valdančiajai koalicijai priklausančią partiją „Tvarka ir teisingumas“.

Tvarkiečių rajono skyriaus pirmininkas, mero pavaduotojas Silverijus Statkus, nepaneigė, kad jo skyriaus gretas papildė Tauragės butų ūkio direktorė E.Vaitkutė-Zinkė.

O paklaustas, kaip pavyko prisivilioti į savo gretas patyrusią politikę, ar ją kvietė, ar pati atėjo, atsakė:

– Mes nieko nekviečiame, nieko nespaudžiame, kad rinktųsi partiją „Tvarka ir teisingumas“, pas mus visi patys ateina.

E.Vaitkutė-Zinkė, pakalbinta, kodėl išėjusi iš vienos partijos taip greitai rinkosi kitą, kas nulėmė tokį pasirinkimą, gal sulaukė kvietimo ar patarimo, kurią valdančiosios koalicijos partiją rinktis, atsakė:

– Nekalbėsiu nieko, noriu išvengti skubotų komentarų, nuomonių, nes pokyčiai vyksta labai greitai. Gal atėjus laikui šį tą pasakysiu, gal po Seimo rinkimų, jeigu tik kas norės klausyti.

Skaityti komentarus (22) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras