Į savivaldybę priimami darbuotojai – po padidinamuoju stiklu(13)

Jovita STRIKAITIENĖ | jovitas@kurjeris.lt

2012-06-25 06:31
Renaldo Malycho nuotrauka

Savivaldybės Personalo ir juridinio skyriaus vedėja Redutė Masolienė teigia, kad įstatymas šiuo atveju pažeistas nebuvo. Renaldo Malycho nuotrauka

Žmogus, tikėjęsis Savivaldybėje gauti darbo, teigia, kad Savivaldybės administracija laikosi senos ydingos praktikos – savus į valstybės tarnybą priima be konkurso, ir nurodė vieną pavardę. Anksčiau iš tiesų pasitaikė atvejų, kai nepaskelbus konkurso buvo priimti pakaitiniai darbuotojai, tačiau šį kartą Valstybės tarnybos įstatymas nepažeistas – pakaitinė valstybės tarnautoja priimta vietoje vaiko priežiūros ilgalaikių atostogų išėjusios vyriausiosios specialistės.

Savivaldybės Personalo ir juridinio skyriaus vedėja Redutė Masolienė „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad aukštąjį universitetinį teisinį išsilavinimą turinti, magistrantūroje studijuojanti Milda Kliunkienė  į valstybės tarnybą – Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus specialiste – priimta pernai spalio 5-tąją vietoje šio skyriaus vyriausiosios specialistės Jolantos Pikčiūnienės, išėjusios ilgalaikių vaiko auginimo atostogų.

– Valstybės tarnybos įstatymo 14 straipsnis numato, kad be konkurso pakaitiniai valstybės tarnautojai gali būti laikinai priimti dirbti vietoje negalinčio eiti pareigų karjeros arba politinio pasitikėjimo valstybės tarnautojo, kol sugrįžta negalėjęs eiti pareigų valstybės tarnautojas, bet ne ilgesniam negu trejų metų laikui. Šis atvejis yra kaip tik toks, todėl kažkas visai be reikalo nerimauja, kad nebuvo skelbtas konkursas. Šiuo atveju Valstybės tarnybos įstatymas nebuvo pažeistas – laikinam darbui konkurso skelbti nereikėjo, – teigė R.Masolienė.

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras