Rita Dumbliauskaitė jau patarinėja merui(5)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2012-04-06 07:29

Rita Dumbliauskaitė

Rita Dumbliauskaitė, iki šiol dirbusi Tauragės rajono savivaldybės Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus specialiste, paskirta į nuo šios kadencijos pradžios buvusią laisvą mero Prano Petrošiaus patarėjos vietą.

Kaip „Tauragės kurjerį“ informavo Savivaldybės atstovė spaudai ir ryšiams su visuomene Izolina Turauskienė, R.Dumbliauskaitė mero patarėja paskirta nuo balandžio 3 dienos. Į jos pareigas įeina rengti sprendimų projektus merui ir mero pavaduotojui pagal kompetenciją priskirtais klausimais, merui įgaliojus atstovauti Savivaldybei bendradarbiaujant su kitomis savivaldybėmis, valstybės ar užsienio šalių institucijomis, dalyvauti tarybos, tarybos komitetų posėdžiuose, dalykiniuose susitikimuose ir kituose renginiuose, stebėti ir teikti pasiūlymus merui dėl Savivaldybės viešojo administravimo institucijų, įstaigų ir įmonių vadovų veiklos įgyvendinant įstatymus, Vyriausybės nutarimus bei Savivaldybės tarybos sprendimus, organizuoti gyventojų apklausas ir kt.

Kovo 30-ąją rašėme, kad Tauragės rajono savivaldybės Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus specialistė R.Dumbliauskaitė, paklausta apie naująsias pareigas, sakė nenorinti nieko komentuoti, nes esą dar niekas aišku. Merą P.Petrošių klausimas apie R.Dumbliauskaitės paskyrimą savo patarėja tada irgi nustebino.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras