Patalpų kaina šoktelėjo beveik trigubai(2)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2011-07-17 19:28
Gitos Venckutės nuotrauka

Šių patalpų kaina aukcione šoktelėjo trigubai. Gitos Venckutės nuotrauka

Ketvirtadienį įvykusiame aukcione rajono savivaldybė pardavė miesto centre Vytauto 60-uoju numeriu pažymėtame name esančias beveik šimto kvadratinių metrų patalpas. Nuo pradinės 113 tūkstančių litų vertės, kaina šoktelėjo iki beveik 300 tūkstančių.

Iš viso dėl šių patalpų varžėsi 11 dalyvių. Redakcijos žiniomis tarp jų buvo ir Tauragės rajono savivaldybės tarybos narys Darius Petrošius bei savivaldybės administracijos direktoriaus Algirdo Mosėjaus gyvenimo draugė.

Pradinė 97,32 kvadratinio metro ploto patalpų Vytauto g. 60-25 pardavimo kaina buvo 113 tūkstančių litų. Aukciono dalyviai paraiškas galėjo teikti liepos 11–13 dienomis. O liepos 14-ąją patalpos buvo parduotos už 282 tūkst. litų. Jas įsigijo vidutinio amžiaus moteris, savo pagrindinį varžovą nurungusi 4 tūkstančiais litų. Kiti aukciono dalyviai sako, kad šitos patalpos, lyginant su gretimomis, šitiek nevertos. Mat anksčiau tame pačiame pastate suremontuotos patalpos buvo parduotos už 300 tūkst. Lt, o dabar – neremontuotos už beveik tą pačią sumą.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras