Šilalės policijos komisariatas turi naują viršininką(0)

2011-05-03 14:19

Rolandas Kudijanovas

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovė spaudai Simona Šniaukštaitė informuoja, kad nuo vakar dienos Šilalės rajono policijos komisariato viršininko pareigas pradėjo eiti Rolandas Kudijanovas.

 

.

„Balandžio 28 dieną jis pakeitė iki šiol komisariatui vadovavusį Algirdą Meiženį“, – rašoma pranešime.

Ketvirtadienio rytą Šilalės policijoje Tauragės AVPK viršininkas Remigijus Rudminas naująjį vadovą pristatė policijos komisariato kolektyvui ir visuomenei. R.Kudijanovas, prisistatydamas kolektyvui bei rajono vadovams, paminėjo, kad ir toliau tęs ankstesnio vadovo pradėtus darbus, stiprins viešąją tvarką bei sieks glaudesnio policijos ir gyventojų bendradarbiavimo.

Pirmąją darbo dieną viršininką pasveikino Šilalės rajono savivaldybės meras Jonas Gudauskas ir vicemeras Raimundas Vaitiekus.

Šilalės rajono policijos komisariato viršininkas vyresnysis komisaras R.Kudijanovas gimė 1974 m., yra baigęs Mykolo Romerio universiteto teisės magistro studijas. Vidaus reikalų sistemoje pareigūnas dirba 18 metų ir 8 mėnesius. Karjerą jis pradėjo 1992 m. Kupiškyje, vėliau dirbo Panevėžyje ir Šilutėje. Į Tauragę kaip Operatyvinės veiklos skyriaus komisaras inspektorius R.Kujanovas atvyko 2003-aisiais, o 2007 m. balandį išvyko į Kelmę dirbti komisariato viršininko pavaduotoju. Tačiau nuo 2010 m. rugsėjo R.Kudijanovas vėl buvo perkeltas į Tauragės AVPK, kur iki šiol dirbo Viešosios tvarkos skyriaus viršininku.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras