Tauragėje atidarytas pirmasis nuotykių parkas(9)

Justina ULBERKYTĖ | justina@kurjeris.lt

2011-06-09 06:39
Justinos Ulberkytės nuotrauka

Pirmadienį išsipildė Antano Venckaus svajonė - Tauragėje pradėjo veikti pirmasis nuotykių parkas. Justinos Ulberkytės nuotrauka

Vakar veiklą pradėjo pirmasis nuotykių parkas Tauragėje. Po keleto mėnesių trukusių darbų parko savininkas Antanas Venckus gali pasigirti dar viena įgyvendinta svajone.

Toks nuotykių parkas visada buvo mano svajonė ir džiaugiuosi, kad ji išsipildė. Nors pagal planą jau gerą savaitę vėluojame atidaryti parką, tačiau džiugu, kad iš penkių, skirtingo sudėtingumo trasų, jau keturios paruoštos lankytojų verdiktui, – sakė parko sumanytojas.

Sudėtingumą žymi spalvos

Parke bus penkios trasos – nuo lengviausiai įveikiamos iki itin sudėtingos. Visos jos žymimos skirtingomis spalvomis. Tačiau kol kas trūksta sudėtingiausios – juodos trasos, kurios įrengimo darbai neturėtų ilgai užsitęsti.

Anot A.Venckaus, vienu metu parke galės kabarotis net 70 lankytojų, o po gero mėnesio lankytojai bus nustebinti dar viena naujove – viešbučiu medžiuose.

– Tikra tiesa, kad po mėnesio pradės veikti ir  netradicinis viešbutis medžiuose. Manau, kad tai turėtų būti ne tik puiki atrakcija, bet ir nepamirštamas nuotykis mūsų parko lankytojams. Tačiau kol kas negaliu spėti, kiek kainuos nakvynė tokiuose apartamentuose, – sakė parko savininkas.

Jis taip pat priduria, kad visi higieniniai patogumai lankytojų lauks administracijos pastate, į kurį ves orinis tiltas.

Nuolaida – grupėms

Visi norintieji savo jėgas išbandyti šiame parke jau gali atvykti šiandien. Kaina už tokią atrakciją nesikandžioja: vaikams – 25 Lt (atvykstant su grupe 20 Lt), suaugusiems – 35 Lt (su grupe – 30 Lt). Pasak savininko, apie investicijų atsipirkimą jis kol kas negalvojąs.

– Nors parko įrengimo išlaidas padengiau iš privačių lėšų, man svarbiausia ne jų atsipirkimas, o tai, kad lankytojams būtų įdomu, – tikino įkūrėjas.

Tokį parko atidarymą sumanytojas vadina informaciniu, o „generalinį“ atidarymą jis planuoja po gero mėnesio.

– Šis atidarymas daugiau informacinis, pakvietėme spaudos atstovus, administracijos darbuotojus ir, žinoma, „Tauro“ vyrus, išbandyti mūsų suregztų trasų, – „Tauragės kurjeriui“ sakė vyras.

Trasas įrenginėję vyrukai Kostas ir Kasparas sakė, kad Tauragės parke bus tokių atrakcijų, kurių dar nėra kituose panašiuose parkuose, veikiančiuose visoje Lietuvoje.

– Viena pagrindinių naujovių – tai net šeši lygiagretūs nusileidimo lynai, vienoje didelėje erdvėje. Naujai įrengtame parke ilgiausias lynas net 180 m ilgio, dar šeši apie 100 m ilgio. Lankytojams taip pat turėtų patikti „Tarzano šuolis“, kurio aukštis 15 m, o ilgis 18 m. – pasakojo UAB „Actifun“, įrenginėjančios tokius parkus, darbuotojai.

Šeimos verslas

Kaip sakė A.Venckus, naujas parkas, be abejonės, neapsieis ir be prižiūrinčių darbuotojų. Į verslą ponas Antanas planuoja įtraukti savo šeimos narius, nes parke bus įsteigtos 4 darbo vietos.

– Visi būsimi darbuotojai bus apmokyti UAB „Actifun“ vyrukų, jiems bus išduoti pažymėjimai, tad visi atvykusieji galės tikėtis profesionalių patarimų, prireikus pagalbos, – sakė vyras.

Kol kas planuojama, kad parkas veiks septynias dienas per savaitę nuo 10 ryto iki 20 val.

Skaityti komentarus (9) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras