Po valdžios dalybų – šiltos kėdės saviems(27)

Jovita STRIKAITIENĖ | jovitas@kurjeris.lt

2011-04-20 06:28

Arūnas Beišys nelinkęs atvirauti, kad netrukus užims aukštą postą. FOTO: Renaldas Malychas

Sužinojus savivaldybių rinkimų rezultatus atsirado intriga, kas kokius postus užims. Tuoj po rinkimų pasirašyta valdančiosios koalicijos sutartis klaustukų sumažino, o pirmasis Tarybos posėdis daugelį prognozių patvirtino. Tačiau klausimų dar liko: kas užims likusius tris politinio pasitikėjimo postus – dviejų mero patarėjų ir padėjėjo? Redakcijai pavyko sužinoti, kad šiltas krėslas „prie kamino“ jau paruoštas buvusiam mero patarėjui Arūnui Beišiui.

 

 

Pagal valdančiosios koalicijos sutartį šie postai turėtų likti toms pačioms partijoms, mero patarėjų – socdemams ir „tvarkiečiams“, padėjėjo – „valstiečiams“, o partijos ir meras turėtų spręsti, ar liks du tie patys žmonės, nes vienas mero patarėjo postas liko laisvas. Pagal mero anksčiau išsakytą nuomonę, jis norėtų, kad vienas patarėjas būtų teisininkas.

Po Tarybos posėdžio „Tauragės kurjerio“ pakalbintas meras P.Petrošius sakė, kad dėl patarėjų ir padėjėjo spręs, kai grįš iš atostogų, teigė ketinantis atostogauti nuo balandžio 22-osios iki gegužės 2-osios, apsilankyti Norvegijoje.

Kad buvusiam mero patarėjui Arūnui Beišiui paruošta šilta vietelė savivaldybės įmonėje UAB „Tauragės šilumos tinklai“ jau tapo vieša paslaptimi.

Į klausimą, kur ketina įsidarbinti, Arūnas Beišys mįslingai atsakė:

– Turiu daug pasiūlymų iš privačių struktūrų, dar nežinau, kur eisiu.

Užsiminus apie sklandančius gandus, kad jam paruoštas postas „Tauragės šilumos tinkluose“, pasakė neprivalantis apie tai kalbėti.

Nekalbus buvo ir šios įstaigos generalinis direktorius Vaclovas Karbauskis, taip pat paslaptingai gavęs ten vos tik įsteigtą direktoriaus pavaduotojo postą, o vėliau tapęs direktoriumi.

Kas bus priimtas į atsilaisvinusį postą, tradiciškai nieko negalėjo pasakyti nei meras, nei šios bendrovės valdybos pirmininkas, miesto seniūnas Virginijus Žilius. Mat šioje savivaldybės įstaigoje aukštiems postams užimti nereikia skelbti konkursų, generalinį direktorių skiria valdyba, o generalinis direktorius į darbą priima visus kitus darbuotojus, todėl atsiranda galimybė skirti ir priimti savus. Įmonės internetiniame puslapyje skelbiama, kad vadovų atlyginimai siekia 6 043 litus.

Kalbama, kad šilti postai buvusiems socialiberalams – socdemų atsilyginimas už didžiosios dalies Tauragės skyriaus įsijungimą į socdemų gretas.

Skaityti komentarus (27) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras