Po solidaus atidarymo stojo tyla(8)

Jovita STRIKAITIENĖ | jovitas@kurjeris.lt

2011-04-27 13:57

Korėjiečių įmonei LK „Green energy“ vadovauja vilnietė Diana Gobere. FOTO: Renaldas Malychas

Po didelio ažiotažo sulaukusių korėjiečių bendrovės LK „Green energy“ įkurtuvių, vykusių Tauragėje vasario mėnesį, stojo visiška tyla. Tuomet labiau šou renginį prieš rinkimus priminusiame įmonės atidaryme politikai negailėjo sau pagyrų, kad pavyko į rajoną pritraukti užsienio investicijų. Pavasaris persivertė į antrą pusę, o gamykloje tyla.

„Tauragės kurjeris“ pakalbino šios gamyklos direktorę Dianą Goberę.

– Kada pradės dirbti šviestuvų gamykla?

– Reikalingą įrangą jau turėjome per gamyklos atidarymą, laukiame atvežant šviestuvams reikalingų detalių, gamybą tikimės pradėti gegužės antrojoje pusėje. Įvykdysime savo pažadus, antrąjį šių metų pusmetį į Europos Sąjungą bus galima eksportuoti Tauragėje pagamintus šviestuvus.

– Naujai gamyklai per Darbo biržą ieškojote vertėjo ir gamybos vadovo, mokančių anglų ir korėjiečių kalbas. Ar pavyko juos rasti ir kur?

– Vertėjo Lietuvoje neradome, jis atvyko iš Pietų Korėjos, o gamybos vadovai bus du – korėjietis ir lietuvis, pastarasis yra tauragiškis.

– Kiek žmonių iš pradžių ketinate įdarbinti?

– Iš pradžių – dešimt penkiolika, iki metų pabaigos – iki aštuoniasdešimties.

– Rajone didelis nedarbas, nemažai tauragiškių domisi, kaip būtų galima įsidarbinti jūsų vadovaujamoje įmonėje?

– Galima atsiųsti arba atnešti gyvenimo aprašymą. Pramonės gatvėje išsinuomotose patalpose jau dirba mūsų žmonės. Pirmenybė įsidarbinti teikiama žmonėms, turintiems darbo patirties elektronikos pramonėje. Kiek žinau, Tauragėje tokių nemažai.

– O kaip sekasi įgyvendinti užmojus sklype, kurį įmonė išsinuomojo Tauragės dvare, statyti šviestuvų gamyklą?

– Ten bus statoma ne viena, o keletas gamyklų. Esame parengę jų projektą. Rajono savivaldybė, vykdydama sutartį, turi parengti detalųjį planą. Dar šiemet turi prasidėti gamyklų statyba. Kitais metais įsikūrus Tauragės dvare, iš nuomojamų patalpų Pramonės gatvėje ten būtų perkelta šviestuvų gamykla.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras