Mokesčiai už elektrą – pagal naujus tarifus(1)

2010-02-10 10:07

Po Ignalinos atominės elektrinės uždarymo 9 centais išaugusi elektros energijos gamybos kaina padidino elektros energijos kainą vartotojams. Už sausį suvartotą elektros energiją gyventojai privalo atsiskaityti naujais tarifais.

Pagal naujus įkainius, įsigaliojusius šių metų sausio 1 dieną, už vienanarį tarifą gyventojai privalės mokėti 45 centus už kilovatvalandę, naudojantys elektrinę viryklę – 43 centus už kilovatvalandę. Besinaudojantiesiems dviejų laiko zonų tarifu už dieninį tarifą teks mokėti 49 centus už kilovatvalandę, naktinį, šeštadienio ir sekmadienio tarifą – 36 centus už kilovatvalandę. Gyventojai, turintys elektrines virykles, už dieninį tarifą mokės 45 centus už kilovatvalandę, už naktinį, šeštadienio ir sekmadienio – 34 centus už kilovatvalandę.

VST sutartyse su klientais numatyta, jog nurašyti elektros skaitiklių rodmenis reikia iki einamo mėnesio pabaigos, o sumokėti už praėjusį mėnesį suvartotą elektros energiją reikia iki sutartyje nurodytos dienos.

Gyventojai skaitiklio rodmenis turi nurašyti sausio pabaigoje, o sumokėti naujuoju tarifu – iki vasario 20 dienos, įmonės – iki vasario 15-osios, jei sutartyse nenumatyta kitaip.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras