Korėjiečiai domisi ir atliekų deginimu(6)

2010-10-01 14:25

Pirmadienį Tauragėje dar kartą apsilankė grupė bendrovės „LK Devolopment“ atstovų iš Vilniaus ir Pietų Korėjos. Jie susitiko su rajono meru Pranu Petrošiumi, administracijos direktoriui Algirdu Mosėjumi, rajono Tarybos Plėtros ir investicijų komiteto pirmininku Gediminu Maškausku, laikinąja Tauragės regiono atliekų tvarkymo centro direktore Edita Vaitkiene.

E.Vaitkienė „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad korėjiečių bendrovės atstovai pristatė savo veiklą deginant atliekas viename Pietų Korėjos miestų, domėjosi, kokie kiekiai atliekų sukaupiami Leikiškių sąvartyne, paprašė pateikti kai kuriuos duomenis, susitarta, kokios informacijos jiems dar reikės.

A.Mosėjus teigė, kad kol kas nieko negalima pasakyti, ar svečiai susidomės galimybe deginti atliekas mūsų rajone. Į klausimą, kaip rutuliojasi reikalai su korėjiečių ketinama steigti gamykla Ramovės gatvėje, buvusių kareivinių pastatuose, jis atsakė, kad dėl „Ramovės“ bendruomenės protestų šie reikalai sustojo. Verslininkai iš Pietų Korėjos domėjosi ir kitu pasiūlymu – gamyklą steigti buvusiose kareivinėse, Tauragės dvare. Pirmadienį čia apsilankė, tačiau nuomonės nepareiškė.

Kaip ir apie ankstesnius korėjiečių susitikimus su rajono vadovais, kai buvo tariamasi dėl šviestuvų gamyklos steigimo, žiniasklaidai apie šį susitikimą nebuvo pranešta, todėl jos atstovai susitikime nedalyvavo.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras