Pažeidimas ar ruošimasis savivaldybių rinkimams?(49)

2010-01-08 12:35

Meras Robertas Piečia teigia, kad apgadino savivaldybės automobilio, tai esą politikų provokacija.

Per televiziją, spaudą nuvilnijo aistros dėl neženkliai apgadinto Tauragės rajono savivaldybės tarnybinio automobilio „Škoda Superb“, esą juo važiavęs ir jį apgadinęs meras Robertas Piečia. Kas ir kaip su šiuo automobiliu atsitiko praėjusių metų gruodį, aiškinasi ne tik Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai, bet ir LR Seimo Antikorupcijos komisija, Policijos departamentas.

 

 

Kodėl dėl nesmarkiai apgadinto 2008 metais pagaminto automobilio – nukentėjo buferis ir grotelės, kilo toks didelis triukšmas, kas iš tiesų atsitiko, „Tauragės kurjeris“ paprašė paaiškinti rajono merą Robertą Piečią.

Pasak mero, gruodžio 18-osios rytą savivaldybės vairuotojas Jonas Aušra, kuris šiuo automobiliu dažniausiai jį vežioja, pranešė, kad tą rytą vėjas atbloškė garažo duris, kurios trinktelėjo į automobilio priekį ir truputį jį apgadino. Meras teigia jam liepęs išsiaiškinti, ar apie tai reikia pranešti policijai, ir dėl remonto kreiptis į bendrovę, iš kurios nuomojama „Škoda Superb“.

Į Klaipėdą nuvairuotas automobilis per keletą dienų buvo suremontuotas, tuo pasirūpino bendrovė „Hokla“, iš kurios jis nuomojamas, savivaldybei tai nekainavo nė lito, nes automobilis buvo draustas.

– Tačiau daroma prielaida, kad tą automobilį kažkurią gruodžio dieną vairavau aš, esą buvau neblaivus ir jį apgadinau. Nemėgstu važinėti išgėręs, dėl to su policija niekada nesu turėjęs jokių problemų. Jei nebūčiau politikas, nebūčiau meras, niekas dėl tokio menko automobilio apgadinimo nekeltų tokio didelio ažiotažo. Šalyje kasdien įvyksta šimtai eismo įvykių su didesnėmis pasekmėmis, bet niekas taip plačiai jų nenušviečia ir nebando daryti sensacijos. Galbūt kažkas taip pradėjo ruoštis artėjantiems rinkimams į savivaldybes, o galbūt kam nors jau šiandien reikalingos pareigos, kurias aš užimu? Nenustebčiau, jeigu pasitelkus „juodąsias“ technologijas būtų bandoma organizuoti ir daugiau panašių provokacijų, – „Tauragės kurjeriui“ sakė rajono meras, šiuo metu turintis nedarbingumo lapelį.

Skaityti komentarus (49) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras