Konfliktas išspręstas taikiai(15)

Arūnas STRIKAITIS | arunas@kurjeris.lt

2010-01-22 13:36

Tauragės verslo informacinio centro direktorė Laura Stirbienė teigė, jog kelionių platinimo paslaugų neteiks.

Prieš savaitę Tauragės verslo informaciniame centre kelionių agentūra „Sofa Travel“ pristatė „Novaturo“ slidinėjimo keliones ir prisistatė pati. Pristatyme pareikšta, jog šios kelionių agentūros partneris Tauragės mieste bus Tauragės verslo informacinis centras. Galimo konkurento atsiradimas ne juokais užrūstino Tauragėje veikiančias kelionių agentūras, kurios taip pat platina „Sofa Travel“ kelionių pasiūlymus.

 

 

Po keleto dienų aistras pakurstė protestuojančios prieš Tauragės verslo informacinio centro ir „Sofa Travel“ bendradarbiavimą agentūros „Smaragdas Travel“ kreipimasis į Tauragės apskrities verslininkų asociaciją. Bendrovės generalinė direktorė Aušra Terleckienė Tauragės apskrities verslininkų asociacijai išplatino pranešimą, kuriame suabejota Tauragės verslo informacinio centro kompetencija ir galimybėmis užsiimti kelionių agentūros veikla. Priminta, jog centras, kuris yra išlaikomas iš mokesčių mokėtojų lėšų, turėtų ne sudaryti tiesioginę konkurenciją rajone veikiančioms įmonėms, o atvirkščiai – turėtų padėti skleisti verslui aktualią informaciją, kas ir derėtų tokia veikla užsiimančiai viešajai įstaigai, juo labiau kad Tauragės verslo informacinis centras neturi nei sutarties su kelionių organizatoriais, nei tam reikalingos licencijos.

„Tauragės kurjerio“ žiniomis, šiuo klausimu karštos diskusijos pirmadienį vyko ir Tauragės apskrities verslininkų asociacijos būstinėje. Darius Stankus, asociacijos prezidentas, susidariusią situaciją pakomentavo taip:

– Reaguodami į mūsų asociacijos nario „Smaragdas Travel“ prašymą surengėme valdybos posėdį, kuriame dalyvavo Aušra Terleckienė ir Laura Stirbienė. Mes nesame Tauragės verslo informacinio centro steigėjai ar dalininkai, todėl negalime nurodinėti, kaip šiai įstaigai dirbti. Džiugu, kad pavyko rasti abiem pusėms priimtiną išeitį – sutarta, kad Tauragės verslo informacinis centras kitose apskrityse veikiančių kelionių agentūrų nereklamuos ir neteiks joms kitokios pagalbos, – kompromisu pasidžiaugė D.Stankus.         

Tauragės verslo informacinio centro direktorė Laura Stirbienė apgailestavo dėl įvykusio nesusipratimo. „Tauragės kurjeriui“ ji teigė, kad pradžioje buvo planų bendradarbiauti su „Sofa Travel“ ir šiek tiek gauti papildomų pajamų centrui išlaikyti, bet išsiaiškinus visą situaciją šios idėjos buvo atsisakyta.

– Jokių paslaugų su kelionių platinimu Tauragės verslo informacinis centras neteiks, o besidominčius nukreipsime į Tauragėje dirbančias kelionių agentūras. Mūsų sprendimas bus išplatintas elektroniniu būdu, – patikino L.Stirbienė.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras