Į Apskrities viršininko administraciją – su alkotesteriu(4)

2010-01-18 07:47

„Tauragės kurjerio“ žiniomis, pirmadienį į Tauragės apskrities viršininko administraciją buvo iškviesti policijos pareigūnai su alkotesteriu.

Pakalbinta Tarptautinio bendradarbiavimo, aplinkos ir ryšių su visuomene skyriaus vedėja Sonata Jurgilienė šio fakto nepaneigė, tik labai apgailestavo, kad tokia nemaloni istorija atsitiko su ilgamečiu darbuotoju, kuris panašių problemų niekada nekėlė. Be to, jis, pasak S.Jurgilienės, jau yra gavęs įspėjimo lapelį dėl atleidimo.

Apskrities viršininkas Raimundas Vaitiekus nepaneigė šio fakto, sakė, kad pirmadienį po pietų pats pastebėjo į darbą atėjusį neblaivų darbuotoją ir iškvietė pareigūnus su alkotesteriu.

– Darbe neblaivus darbuotojas mums visiems daro gėdą, nepatogu ir prieš apsilankiusius žmones. Veteranui pareigūnai nustatė lengvą girtumą, jis pripūtė 0,98 promilės alkoholio. Buvo surašytas administracinės teisės pažeidimo protokolas. Darbuotojo laukia deramas įvertinimas, vėliau bus nuspręsta, koks, – sakė R.Vaitiekus.

Neatmetama galimybė, kad įspėjimą dėl atleidimo iš darbo turintis darbuotojas (nuo šių metų liepos likviduojamos apskritys – aut. p.) gali būti atleistas dėl to, kad neblaivus atėjo į darbą, jam gali būti neišmokėta priklausanti kompensacija.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras