Gripas pražudė pirmąjį tauragiškį(16)

2010-01-15 12:17

R.Malycho foto

Trečiadienį vakare Tauragės apskrities ligoninės Reanimacijos skyriuje mirė vyras. Įtariama, kad mirtis jį ištiko dėl pandeminio, kitaip vadinamo kiaulių gripo sukeltų komplikacijų. Jei įtarimai pasitvirtins, tai bus pirmasis tauragiškis, miręs nuo šios infekcijos.

 
 

Daiva Genienė, Tauragės visuomenės sveikatos centro viešųjų ryšių specialistė, sakė, kad mirusio vyro mėginiai ištirti buvo išsiųsti į Vilniuje esantį AIDS centrą, kadangi įtarta, kad jis sirgo pandeminiu, kitaip vadinamu kiaulių gripu. Per keletą dienų įtarimai bus patvirtinti arba paneigti ir medikai tiksliau galės atsakyti, ar žmogaus mirties priežastis buvo pavojingasis virusas.

Keturiasdešimtmetis vyras susirgo sausio 6 dieną. Į šeimos gydytoją jis kreipėsi pirmadienį. Kadangi vyro būklė nepagerėjo, trečiadienį į medikus jis kreipėsi pakartotinai. Jis skubiai buvo paguldytas į apskrities ligoninės Vidaus ligų skyrių, jo būklė negerėjo. Trečiadienio vakare medikai ligonį perkėlė į Reanimacijos skyrių, kur jis ir mirė.

Vakar apie 15 val., praėjus beveik parai po vyro mirties, Birutė Bagdonavičienė, Tauragės apskrities gydytoja, „Tauragės kurjeriui“ sakė neturinti informacijos apie tai, kad ligoninėje nuo pandeminio gripo mirė žmogus.

Skaityti komentarus (16) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras