Pradėta autobusų stoties rekonstrukcija(15)

Žydrūnė JANKAUSKIENĖ | zydrune@kurjeris.lt

2010-09-17 07:39

Geltoname vagonėlyje įsikurs autobusų stoties administracija.

Po ilgų kalbų ir diskusijų galiausiai imtasi konkrečios veiklos. Jau artimiausiu metu bus aptverta autobusų stoties teritorija. Tikimasi, kad seno pastato rekonstrukcija tęsis metus laiko. UAB Tauragės autobusų parkas direktorius Rimantas Martinavičius viliasi, jog gyventojai dėl to didelių nepatogumų nepatirs. Žmonės gi baiminasi, kad bus ne tik daug sumaišties, bet ir skaudžių avarijų bei sužalojimų.

 

 

Pirmadienį autobusų stotyje, dabar jau galima sakyti buvusioje taksi automobilių aikštelėje, atsirado specialusis vagonėlis. Jame metams ir įsikurs visa autobusų stoties administracija.

 – Taksi stovėjimo aikštelės čia nebeliks jau šiandien (ketvirtadienį – aut.). Šias paslaugas teikiantieji bus perkelti į kitapus Gedimino gatvės esančią mašinų stovėjimo aikštelę. Nemanau, jog dėl to turėtų kilti nepatogumų – juk visai greta yra šviesoforu reguliuojama sankryža. Vagonėlyje bus autobusų stoties kasa, bagažo skyrius, dispečerinė. Nors ir susispaudę tikimės metus išgyventi be trikdžių, – pasakojo R.Martinavičius.

Pasak jo, autobusų stoties teritorijoje kol kas liks tik dvi tarpmiestiniams autobusams skirtos stotelės. Visa likusi teritorija bus perduota statybininkams. Kitų autobusų srautus tikimasi nukreipti pagrindinėmis gatvėmis. Jurbarko kryptimi važiuojantys autobusais stovės Gedimino gatvės dešiniajame kelkraštyje, Šilalės ir Klaipėdos kryptimi važiuojantieji – kairiajame kelkraštyje, į Šiaulius keliaujantieji bus perkelti į Dariaus ir Girėno gatvę už šviesoforo Skaudvilės link, į Sovetską – priešinga kryptimi miesto centro link. Detaliau apie keliaujančiųjų srautus R.Martinavičius pažadėjo skaitytojus informuoti kitame „Tauragės kurjerio“ numeryje.

Skaityti komentarus (15) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras