Naujas Darbo biržos vadovas pradėjo darbą(1)

2010-09-07 06:25

Praėjusią savaitę Lietuvos darbo biržos direktorius Mindaugas Petras Balašaitis Tauragės darbo biržos kolektyvui pristatė naują vadovą – konkursą laimėjusį Mindaugą Macą , nuo praėjusių metų rudens šioje įstaigoje dirbusį specialistu.

M.Macas, pakalbintas „Tauragės kurjerio“ apie naują postą, sakė, kad nelengva pradėti vadovauti didelių pokyčių laikotarpiu – iki spalio 1-osios šalies darbo biržos turi būti reorganizuotos. Apskričių teritorijose liks dešimt teritorinių Darbo biržos skyrių, vienas iš jų bus Tauragėje. Tai bus savarankiškos biudžetinės įstaigos, o kitose apskričių savivaldybėse liks tik klientus aptarnaujantys poskyriai.

-Sieksime, kad tikslas būtų pasiektas su mažiausiais nuostoliais, jog būtų išsaugoti geriausi specialistai,kad teikiant paslaugas nenukentėtų mūsų klientai. Dėl reorganizacijos jie nepatirs nepatogumų, nes mažinamas administracijos darbuotojų skaičius, o daugėja klientus aptarnaujančių darbuotojų,– sakė M.Macas.

Jis kol kas tiksliai negalėjo pasakyti, kokia bus šių įstaigų struktūra, nes šiuo metu ruošiami skyrių ir darbuotojų pareiginiai nuostatai.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras