Aikštelės Tauragėje „nepastūmė“ ir pagėgiškių rinktas Seimo narys(1)

Jovita STRIKAITIENĖ | jovitas@kurjeris.lt

2010-08-05 08:07

Panika dėl prie Ateities tako 22 pradėtos rengti automobiliams statyti aikštelės kilo praėjusią savaitę, kai pradėjo dirbti konkursą laimėjusi UAB „RRST“. Šio namo gyventojai ėmė piktintis, kad bus sunaikintas priešais namą esantis žaliasis plotas, vaikų žaidimų aikštelė, o įrengta aikštelė bus labai didelė.

Gyventojų atstovai kreipėsi į respublikinę spaudą, tikino, kad neįvardytas Seimo narys jiems padės šią aikštelę „pastumti“ toliau nuo namo. Esą ją galima įrengti arčiau geležinkelio, tuščiame apleistame plote. Žmonės piktinosi, kad viskas sprendžiama slapta, be jų žinios.

Iš pirmo žvilgsnio gyventojų nepasitenkinimas ir pasiūlymas „pastumti“ aikštelę toliau nuo namo atrodė įtikinamas. Tačiau kilo abejonė, kodėl jie nereiškė savo nuomonės, kada šių metų pavasarį rajono savivaldybės ir Tauragės butų ūkio atstovai Ateities tako kiemuose rengė susirinkimus dėl ketinamų įrengti penkių aikštelių. Apie susitikimus skelbta spaudoje ir prie laiptinių pakabintuose lapeliuose.

UAB Tauragės butų ūkis direktorės pavaduotojas Kęstutis Petkus Ateities tako gyventojų pretenziją, kad esą aikštelę galima įrengti tuščiame plote, arčiau geležinkelio, atmetė, nes palei geležinkelį turi būti nutiesta Naujoji gatvė, apjuosianti Žalgirių mikrorajoną. Pasak jo, visus šiuos klausimus su gyventojais jau išsiaiškino rajono meras Pranas Petrošius.

Meras, pakalbintas apie minėtą gyventojų skundą, sakė jį gavęs ketvirtadienį priešpiet, o po pietų jau susitikęs su žmonėmis.

– Žalgirių mikrorajone trūksta vietų statyti automobiliams, ypač ankšta Ateities tako kiemuose. Ryžomės investuoti apie milijoną litų ir čia įrengti 5 automobilių statymo aikšteles, paplatinti vieną įvažiavimą. Viskas buvo aptariama susitikimuose su gyventojais. Dabar susitikęs su 22-ojo namo gyventojais jiems sakiau: tikėjausi, jog už tai būsiu sutiktas su duona ir druska, bet, deja, skundžiamasi. Tačiau mums pavyko viską gražiai išsiaiškinti. Žmonės buvo suklaidinti darbininkų, – sakė meras P.Petrošius.

Jo teigimu, čia bus ne 90, kaip baiminosi gyventojai, o tik 36 vietų aikštelė, priešais namą išliks žalioji zona, vaikų žaidimų ir skalbinių džiovinimo aikštelės. Šiame name yra 45 butai. Visos penkios aikštelės Ateities take turi būti įrengtos iki spalio.

Daug kam buvo naujiena, kad tauragiškių skundą išspręsti buvo užsimojęs pagėgiškių rinktas Seimo narys Kęstas Komskis, jis dalyvavo susitikime su gyventojais. Pastaraisiais metais jis kažkodėl Tauragei rodo didelį dėmesį.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras