Tauragiškių pašto dėžutėse – įtartinas raginimas pareikšti nuomonę(0)

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2010-11-12 08:04

FOTO: Margarita Pūdžiuvienė

Pirmadienį tiek Tauragės, tiek kitų miestų gyventojai paštų dėžutėse rado raginimus dalyvauti apklausoje dėl namo renovacijos darbų. Už itin šiomis dienomis aktualia tema pareikštą nuomonę tenka mokėti – SMS žinutės kaina – 7 Lt 11 centų.

 
 

Gautasis „Raginimas dėl namo renovacijos darbų“ iš pirmo žvilgsnio atrodo gan solidus dokumentas su UAB „Facility services“ antspaudu bei projekto vadovo G.Zakarevičiaus parašu. Negana to, dokumentas su „Unikaliu šeimos ūkio kodu“. Nuomonę raginama pareikšti nedelsiant, nes: „Jūsų dalyvavimas apklausoje ypatingai svarbus, jeigu norite atkreipti atsakingų institucijų dėmesį į savo nuomonę dėl renovacijos darbų būtinybės šiuo sunkmečio periodu. Neleiskite spręsti už jus“, – rašoma raginime.

Kaip apie daugiabučių gyventojus pasiekusius raginimus skelbia dienraštis „Respublika“, už valstybinės būsto renovavimo programos vykdymą atsakinga Būsto ir urbanistinės plėtros agentūra, (BUPA) įtarusi sukčiavimą ir pinigų viliojimą iš žmonių, kreipėsi į policiją. Policija nusikaltimo neįžvelgė, nes dokumente yra nurodyta dalyvavimo apklausoje SMS kaina. Dėl galimo Nesąžiningos komercinės veiklos vartotojams draudimo įstatymo pažeidimo tyrimą pradėjo Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba.

Pats G.Zakarevičius spaudai aiškina, kad jų apklausos tikslas – išklausyti gyventojų nuomonę, o žinutė įkainota todėl, kad „Facility servises“ bendrovės iniciatyva vykdomos apklausos sąnaudos yra gana didelės.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras