Prasidėjo savivaldybių tarybų rinkimų politinė kampanija(0)

2010-11-05 09:25

LR Vyriausioji rinkimų komisija paskelbė, kad lapkričio 3 dieną prasidėjo savivaldybių tarybų rinkimų politinė kampanija.

Pranešama, kad politinių partijų, ketinančių kelti kandidatų sąrašus, taip pat asmenų, ketinančių keltis kandidatais į savivaldybių tarybų narius, prašymai registruoti politinės kampanijos dalyviais priimami nuo lapkričio 3-sios iki gruodžio 24-osios, o nuo pastarosios datos jie turės teikti pareiškinius dokumentus.

Prasidėjus politinei kampanijai visos jai skirtos išlaidos gali būti apmokėtos tik iš politinės kampanijos sąskaitoje esančių lėšų. Aukoti politinės kampanijos dalyviams turi teisę LR piliečiai, nuolatiniai LR gyventojai ir LR registruoti privatūs juridiniai asmenys, kurių įstatiniame kapitale nėra valstybės ar savivaldybės kapitalo. Viešieji juridiniai asmenys politinės kampanijos dalyviams aukoti negali. Vienas asmuo kiekvienam politinės kampanijos dalyviui gali aukoti auką, neviršijančią 20 VMDU (vidutinis mėnesinis darbo užmokestis) dydžių, tai yra 42360 litų. Fizinis asmuo, prieš suteikdamas auką, Mokesčių inspekcijoje turi deklaruoti turtą ir pajamas.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras