Tarybos posėdyje – opozicijos priekaištai(82)

Jovita STRIKAITIENĖ | jovitas@kurjeris.lt

2010-03-16 14:40

Kolegos su jubiliejais pasveikino Arūną Beišį (kairėje) ir Rimantą Parnaurauską.

Kovo 10 dieną vykusio neeilinio Tauragės rajono savivaldybės tarybos posėdžio darbotvarkė buvo trumpa – svarstyti pateikta 10 klausimų, susipažinti – 3 informacijos. Pagal seną tradiciją prieš prasidedant posėdžiui sveikinami tą mėnesį gimtadienius švenčiantys Tarybos nariai. Šį kartą buvo pasveikinti du jubiliatai – penkiasdešimtmečio sulaukęs Rimantas Parnarauskas ir šešiasdešimtmetį minintis Arūnas Beišys.

 

 

Iš dviejų – Kultūros centro direktoriaus ir Tauragės krašto muziejaus direktoriaus pareigų atleistas Petras Jokubauskas, jis paskirtas eiti muziejaus direktoriaus pareigas. P.Jokubauskui padėkota už ankstesnį darbą. Meras Pranas Petrošius naujajam muziejaus direktoriui palinkėjo dirbti taip, kad visi džiaugtųsi. P.Jokubauskas padėkojo visiems – balsavusiems ir kritikavusiems, sakė:

– Stengsiuosi, kad muziejus atspindėtų Tauragės krašto istoriją, kartu ir rajono Tarybos veiklą. Kultūros centro laikinuoju vadovu paskirtas ilgametis kultūros darbuotojas, socialdemokratas Virginijus Bartušis. Meras jam linkėjo naujų vėjų, naujos minties ir darbų.

Pastaruoju metu Tarybos posėdžiuose labai aktyviai reiškiasi Liberalų ir centro sąjungos frakcijos vadovė Iveta Skurvydienė. Ji abejojo, ar organizuojant konkursą muziejaus vadovo postui užimti jis nebuvo pritaikytas vienam asmeniui. Sakė, kad dėl to ketina kreiptis į Antikorupcijos komisiją. Ji turėjo priekaištų, kad skirstant melioracijai skirtas lėšas jos neišskiriamos atskirai pagal objektus – 338 tūkstančiai litų skirti tiltui per Ančios upę ir Mažonų seniūnijos grioviams tvarkyti. Be to, jos nuomone, nepagrįstai iš anksto priimamas ir sprendimas dėl lėšų likučio panaudojimo.

Užkliuvo ir klausimo svarstymas dėl konkurso skelbimo ilgalaikei negyvenamųjų patalpų nuomai Tauragės dvare. Vyriausybės atstovas Viktoras Kovšovas priminė, kad patalpų nuomos klausimai prieš Tarybos posėdį turi būti apsvarstyti Antikorupcijos komisijoje. Šio klausimo svarstymas atidėtas.

Tarybos posėdžiui buvo pateiktos trys informacijos – futbolo klubas „Tauras“ prašo neatlygintinai perduoti patalpas, esančias Vytauto g. 150 (buvusiame kariniame dalinyje), Žmogaus teisių gynimo asociacijos Tauragės skyrius – veiklai vystyti skirti per 5 tūkstančius litų, bendruomenė „Tarailių ratas“ – apšviesti Šlaito gatvę.

Į Tarybos narius kreipėsi tauragiškis Juozas Montvilas, jis emocingai bandė išsakyti pasiūlymus, ką reikėtų daryti mieste, kad didėtų eismo saugumas, tačiau klausytojai nelabai jį suprato, meras P.Petrošius kalbėtojui pasiūlė viską išsiaiškinti kartu apsilankius nurodytose vietose.

Skaityti komentarus (82) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras