Korėjiečiams reikia garantijų(1)

2010-12-28 06:26

Šį pastatą ketina nuomotis korėjiečiai. FOTO: Jovita Strikaitienė

Gruodžio 22-ąją į Tauragę turėjo atvykti UAB „LK  Devolpement“ atstovai pasirašyti sutarties dėl pastato Tauragės dvare nuomos, ketinant ten kurti šviestuvų gamyklą. Korėjiečių įmonės atstovai atvyko laiku, tačiau sutartis nebuvo pasirašyta.

 

 

Rajono savivaldybės Plėtros, investicijų ir turto valdymo skyriaus vyriausiasis specialistas Donatas Rimkus „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad „LK Devolpement“, vienintelė konkurso dalyvė,  laimėjusi 1286,88 kv. m ploto pastato nuomos konkursą 90 metų, sutarties nepasirašė, tik ketinimų protokolą. Pasak jo, jei nebūtų pasirašytas šis dokumentas, patalpų nuomos konkursą būtų reikėję skelbti iš naujo. Atsižvelgiant į jų prašymus, bus ruošiama kita sutartis. Susidariusios situacijos jis plačiau nekomentavo.

Savivaldybės administracijos direktorius Algirdas Mosėjus teigė, kad pasirašyti buvo parengta standartinė sutartis, o reikia specialios sutarties, kurioje turi būti atsižvelgta ir į „LK Devolpement“ atstovų pageidavimus.

– Pagal konkurso sąlygas bendrovė per trejus metus turi investuoti net septynis milijonus litų, todėl nori ir kai kurių saugiklių, kad ateityje pastatai nebūtų privatizuojami, ir dėl detaliojo plano rengimo. Naują sutartį ruoš korėjiečių ir mūsų teisininkai, jai turės pritarti rajono Taryba. Sutartis turi būti patvirtinta kitų metų sausio mėnesį, – sakė A.Mosėjus.

Nuomos sąlygos buvo pakeistos jau po konkurso paskelbimo, pritaikant galimiems naujiems pretendentams, įrašyta sąlyga – per trejus metus investuoti 7 milijonus litų, trečdalį – per pirmuosius metus, sukurti 100 darbo vietų.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras