„Sodros“ laukia reorganizacija(1)

2010-06-04 09:26

Plačiai kalbama, kad „Sodros“ taip pat laukia reorganizavimas. Kokie tie pokyčiai galėtų būti, „Tauragės kurjeris“ pakalbino „Sodros“ Tauragės skyriaus vadovą Žydrūną Valančių.

Pasak jo, dabar daug kalbama apie Valstybinio socialinio draudimo reorganizavimą, netgi apie visišką „Sodros“ panaikinimą. Įmokų rinkimą galima perduoti Mokesčių inspekcijai, tačiau kas nors vis tiek turės administruoti išmokas.

– Kol kas aišku tik tiek, kad laukia reorganizacija, o kaip ir kiek laiko ji vyks, dar nežinome. Tai turėtų paaiškėti per porą mėnesių. Dėl reorganizacijos modelio turi apsispręsti Socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Vyriausybė, Seimas turės priimti reikalingus įstatymus, – sakė Ž.Valančius.

Tik po reorganizacijos Valstybinio socialinio draudimo fondo valdyba turės naują vadovą, nuo praėjusių metų pabaigos pasitraukus Mindaugui Mikailai jai laikinai vadovauja Česlava Zabulienė.

Gali būti, kad „Sodros“ reorganizacijos modelis bus panašus kaip Darbo biržos – dešimtyje regionų steigiant teritorinius skyrius kituose rajonuose liks tik jiems pavaldūs padaliniai.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras